1396/2/20 چهارشنبه

پژوهشگر حوزه مهدویت:

امروز ائتلاف خونین میان صلیب، سلفی و صهیون شکل گرفته است

مراسم ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) با سخنرانی دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی در سازمان قضایی نیروهای مسلح مرکز برگزار شد.

در این مراسم ابتدا، استاد حسن رضائیان از قاریان بین المللی قرآن کریم به تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید پرداخت سپس گروه تواشیح سازمان قضایی نیروهای مسلح به اجرای قطعاتی در وصف حضرت صاحب الزمان(عج) پرداختند.
در ادامه، دکتر اسماعیل شفیعی سروستانی پژوهشگر حوزه مهدویت و استاد دانشگاه با اشاره به آفت بزرگ برخورد مناسبتی صرف با نیمه شعبان گفت: این امر باعث شده که مردم فقط در ایام برگزاری جشن به این مسئله بپردازند و آنها را از این که در طول ایام سال به یاد مولا و صاحبشان باشند و درباره ایشان معرفت پیدا کنند، محروم ساخته است.
دکتر شفیعی سروستانی افزود: یکی دیگر از آفت های این مسئله این است که مسئولان و مدیران را از دستیابی به مبانی و پایه صحیح برای اصلاح مناسبات و معاملات با مردم محروم ساخته است؛ از اصلاحات و اصلاح گری گفت وگو می کنند بی آنکه مبانی و پایه لازم برای اصلاح گری را از آموزه های شیعی و مهدوی گرفته باشند.
وی در ادامه، با بیان اینکه شناخت موقعیت فعلی شیعیان در منطقه و جهان صرفاً بر اساس معادلات سیاسی امکان پذیر نیست و تنها از مجاری گفت و گوی مهدوی ممکن است، گفت: امروز مستکبرین و گردانندگان اصلی جهان در مجامع مخفی درباره مستضعفان تصمیم می گیرند در حالی که خود مستضعفان از آن بی خبر هستند؛ در اواخر بهمن ماه در حالی که ما در کشور مشغول تهیه و تدارک عید بودیم کنفرانس امنیتی مونیخ برگزار شد تا درباره مدیریت جهان تصمیم بگیرند.
دکتر شفیعی سروستانی گفت: منشاء بحران های منطقه و فرامنطقه ای به کمیته ای با عنوان 300 برمی گردد، سالی یک مرتبه در گوشه ای از جهان در میان غوغای بازی های فوتبال و سرگرمی های مردم، جماعتی به نام بیلدر برگ ها، شامل صاحبان کمپانی های بزرگ چند ملیتی، روسای صدر دول اروپا و آمریکا و اشرار یهود دور هم جمع می شوند تا برای تشکیل دولت جهانی بنی اسرائیل سیاستگذاری کنند و یکی از مجامع مخفی وابسته به این تشکیلات، کنفرانس امنیتی مونیخ است.
این پژوهشگر حوزه مهدویت گفت: به اعتراف سخنرانان اصلی کنفرانس امنیتی مونیخ، نظام امروز جهانی به هم خورده است و نقش و نفوذ اروپا و آمریکا در مدیریت جهانی کاهش یافته و نقش ایران در منطقه و جهان بسیار برجسته شده است.
وی افزود: اعتراف به بهم خوردن نظم جهانی حکایت از آن دارد که نظام لیبرال سرمایه داری، امروز بحران زده شده و آنها با دامن زدن به این مسئله که جهان را بحران فراگرفته، در این فکر هستند که نظم جدید را خودشان ایجاد کنند و یک پروژه جدید به نام حکومت جهانی اشرار یهود را کلید بزنند.
این استاد دانشگاه گفت: نظام لیبرال سرمایه داری با همه قوای امنیتی، سیاسی و نظامی نتوانسته عطش عدالت خواهی و مطالبات مستضعفان را خاموش کند به همین دلیل اعلام شده که بحران جهانی اتفاق افتاده و به عبارتی همه مهیای جنگ شده اند.
وی گفت: امروز ائتلاف خونین میان صلیب، سلفی و صهیون شکل گرفته که در مرحله اول مرکز اصلی واقعه در خاورمیانه یعنی کانون تجمع شیعیان آل محمد(عج) را هدف قرار داده اند.
دکتر شفیعی سروستانی با اشاره به اینکه میزان آگاهی های مستکبران، یهودیان و مجامع تحقیقاتی صهیونیستی درباره آخر زمان، منجی گرایی، موعودگرایی و نشانه های ظهور بسیار بیشتر از شیعیان است، گفت: در حالی که هیچ یک از کشورهای اسلامی دو واحد درسی اختیاری و دوساعت برنامه آگاه سازی تلویزیونی هم راجع به آخر زمان و موعود گرایی ندارند، 257 کالج و دانشگاه در ایالات متحده آمریکا تخصصی درباره موضوع امام زمان(عج)، موعود گرایی و منجی گرایی کار می کنند.
وی افزود: در مهمترین ارتش جهان یعنی ارتش ایالات متحده آمریکا مرکز مطالعات استراتژیک و مشاور عالی متخصص در حوزه مهدویت وجود دارد.
این پژوهشگر حوزه مهدویت گفت: برای تضعیف قوای مستضعفان و جلوگیری از افزایش بحران در غرب، در فاز اول می خواهند نقشه خاورمیانه را تغییر دهند و در فاز دوم می خواهند پروژه آخر زمان جعلی یهودیان را اجرا کنند که تأسیس حکومت جهانی یهود است.
وی گفت: در منظر جهانیان از مسلمان چهره زشت و سیاه می سازند و پروژه اسلام هراسی راه می اندازند تا قوای معنوی و مادی مسلمانان ضایع شود.
دکتر شفیعی سروستانی ادامه داد: یک بررسی دقیق آماری نشان می دهد که از سال 1966 تا به امروز 300 فیلم در کمپانی های فیلم سازی غربی و هالیوود با موضوع زامبی ساخته شده و در این فیلم ها به شیوه مزورانه ای مسلمانان زامبی معرفی می شوند تا چهره زشتی از اسلام نشان دهند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما