1397/3/23 چهارشنبه

به دنبال شکایت چند شهروند؛

بازدید سرزده از مراکز تعویض پلاک و ستاد ترخیص خودرو راهور گیلان

در پی شکایت چند شهروند از نحوه خدمت‌رسانی در مرکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک و ستاد ترخیص خودروهای توقیفی پلیس راهور گیلان، معاون دادستان نظامی استان از این مراکز سرزده بازدید کرد.

بنابه اعلام روابط عمومی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گیلان، به دنبال شکایات مردمی متعدد از این مراکز که بخشی از آن به نحوه برخورد تعدادی از کارکنان نیز مرتبط بود، موضوع در نشست قضایی قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مطرح و حسین اسماعیل‌زاده معاون دادستان نظامی استان مأموریت پیدا کرد تا سرزده از مراکز مذکور سرکشی و معایب موجود در مسیر خدمت‌رسانی مطلوب به مراجعان را بررسی و گزارش کند.
در همین ارتباط، اسماعیل‌زاده به همراه نماینده بازرسی انتظامی استان، بخش‌های مختلف مؤسسات مذکور را بازرسی و ضمن گفت‌وگوی مستقیم با مردم، مشکلات آنان را در وهله اول به فرمانده پلیس راهور انتقال داد.
متعاقباً در جلسه مشترک جانشین فرمانده انتظامی استان و مسئولان پلیس راهور، مشکلات و چالش‌های ستاد ترخیص خودرو و مرکز شماره‌گذاری مطرح و نقاط ضعف اعلام شده توسط معاون دادستان نظامی استان بررسی شد.
در این جلسه، مقرر شد که تدابیر لازم در راستای رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب‌رجوع اتخاذ و نتیجه سریعاً به سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گیلان اعلام شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما