1397/7/19 پنجشنبه

در دیدار سردار اشتری و حجت الاسلام بهرامی مطرح شد:

ضرورت توسعه همکاری‌ها بین ناجا و سازمان قضایی نیروهای مسلح

در دیدار فرمانده نیروی انتظامی و رئیس سازمان قضایی مسلح بر ضرورت توسعه تعامل و همکاری بین ناجا و سازمان قضایی نیروهای مسلح تأکید شد.

در ششمین روز از هفته ناجا حجت الاسلام شکرالله بهرامی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با سردار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در ستاد این فرماندهی دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار اشتری در این دیدار، تعامل و همکاری ناجا و سازمان قضائی نیروهای مسلح را سازنده ارزیابی کرد و این تعامل را موجب تقویت نیروی انتظامی دانست.

وی تأکید کرد: گستردگی، تنوع و اهمیت مأموریت‌های نیروی انتظامی، آماده‌باش مداوم کارکنان و حضور آنها در همه صحنه‌های نظم‌بخشی و امنیت‌آفرینی در کشور و آسیب‌پذیر بودن این مأموریت‌ها، صیانت از کارکنان و توسعه انضباط فردی و سازمانی از مهمترین برنامه‌های دارای اولویت ناجا است.

سردار ایوب سلیمانی، معاون هماهنگ کننده ناجا در ادامه این دیدار گزارشی از اقدامات ناجا در زمینه انضباط ‌بخشی به ویژه انضباط‌ مالی و اقتصادی ارائه کرد و بر همراهی و همکاری ناجا و سازمان قضایی برای اجرای این برنامه‌ها تأکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز در این دیدار با تبریک هفته ناجا کار پلیس را سخت و مأموران آن را افرادی جدی در انجام وظیفه توصیف کرد و گفت: با وجود سختی و تنوع مأموریت‌های نیروی انتظامی، کمترین میزان تخلف مربوط به مأموران این نیرو است و کمترین جرایم را دارد. در موقعیت کنونی نیروی انتظامی در مواجهه با حوادث و ناآرامی‌های گذشته بسیار با تدبیرعمل کرده است.

وی بر ضرورت توسعه تعامل و همکاری ناجا و سازمان قضایی نیروهای مسلح در راستای کاهش تخلفات و افزایش اقتدار ناجا تأکید کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما