1398/11/23 چهارشنبه

حضور پرشور رئیس و کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح در راهپیمایی 22 بهمن

رئیس و کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح همگام با سایر مردم شریف و انقلابی در تهران و سایر استان ها در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کردند.

** همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی در کنار آحاد مختلف مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و همرزمانش، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب تجدید میثاق کردند.
راهپیمایان با حضور پرشور خود به جهانیان ثابت کردند که علیرغم تحریم‌های اقتصادی و توطئه‌های مختلف دشمن علیه ملت مسلمان ایران همچون گذشته تحت فرامین مقام عظمای ولایت(مد ظله العالی) آماده دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.

** همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان در کنار آحاد مختلف مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و همرزمانش، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب تجدید میثاق کردند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی معامله قرن را توهین به مسلمانان جهان دانسته و بر ادامه راه مقاومت تا آزادی قدس شریف تاکید کردند.
در این راهپیمایی پس از قرائت قطعنامه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بیاناتی به تبیین اهداف انقلاب و برکات عظیم نهضت امام خمینی(ره) پرداخت.

** کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کردستان دوشادوش مردم همیشه در صحنه استان در هوای منفی 10 درجه ضمن بیعت مجدد با آرمان های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و لبیک به ندای مقام معظم رهبری در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.
حجت‌الاسلام علی عباسی، رئیس جامعه المصطفی العالمیه در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز در این اجتماع باشکوه حضور پیدا کردیم تا بگوییم «شهید سلیمانی» اطمینان داشته باشید راه پر افتخارتان توسط مردم تا آخرین قطره خون ادامه خواهد یافت.
وی ضمن قدردانی از حضور حماسی مسلمانان شیعه و سنی در یوم‌الله 22 بهمن افزود: امروز ملت ایران «یکدل و یکصدا» برای دفاع از انقلاب اسلامی و تداوم راه شهدا به صحنه آمده و تا آخرین قطره خون خود ایستاده‌اند.
رئیس جامعة المصطفی العالمیه گفت: روح مطهر امام راحل رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) این مسیر نورانی را در برابر ملت ما گشود و ارواح پاک شهیدان نیز این شجره طیبه را آبیاری کردند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما