1398/7/10 چهارشنبه

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در بندرلنگه:

وجود هیچ فسادی در قوه قضائیه قابل پذیرش نیست

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در جریان سفر به شهرستان بندرلنگه از پایگاه منطقه پنجم دریایی سپاه بازدید و در جلسه شورای اداری و نشستی با کارکنان دستگاه قضایی این شهرستان شرکت کرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در جمع قضات و کارمندان دستگاه های تابعه قوه قضائیه شهرستان بندرلنگه با بیان اینکه ما باید برای اجرای عدالت اول خودمان عادل باشیم، تأکید کرد: وجود هیچ فسادی مالی، اخلاقی و اداری در قوه قضائیه قابل پذیرش نیست.

وی در ادامه، از شعب دادسرا و دادگاه دادگستری شهرستان بندرلنگه بازدید کرد.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در شورای اداری شهرستان بندرلنگه گفت: اینکه آقا فرمودن بیست و اندی سال دیگر اثری از اسراییل نیست، برگرفته از آموزه های قرآنی است.

وی با اشاره به اینکه باید ریش سفیدی را فرهنگ کنیم و مراجعه به محاکم آخرین مرحله باشد، افزود: قضات، حقوقدانان و وکلای امین در مساجد و نمازهای جمعه می‌توانند در این زمینه نقش آفرین باشند.

این مقام قضایی تأکید کرد: اگر فساد باشد نمی‌توان عدالت را برقرار کرد.

آیت الله رکنی امام جمعه بندرلنگه نیز در این نشست گفت: مردم این شهرستان بسیار سلیم و اهل صلح و آرامش و شایسته بهترین خدمات هستند.

وی افزود: قصائیه باید به یاری مظلومان بشتابد.

شیخ محمد صدیق بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه نیز گفت: مردم امروز به اقدامات قوه قضائیه امیدوار شده اند و خواستار برخورد بدون چشم پوشی با دزدان بیت المال هستند.

علی نکویی فرماندار بندرلنگه هم در این جلسه گفت: مجموعه قضایی شهرستان و دادسرای نظامی، همکاری و تعامل خوبی با شورای تامین دارند.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در جمع کارکنان منطقه پنجم دریایی سپاه گفت: سید الشهدا(ع) به ما یادآوری کرد، در برابر دشمن سرخم نکنیم.

وی تصریح کرد: اولین دسیسه دشمن امروز، القای نا امیدی در جامعه است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه در نیروهای مسلح باید انضباط، پایه و اساس همه امور باشد، تصریح کرد: بی انضباطی در بین نیروهای مسلح امیدواری دشمن را فراهم می‌کند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما