1398/1/21 چهارشنبه

با حضور در شهر پلدختر؛

بازدید رئیس سازمان قضایی استان لرستان از جریان خدمت رسانی نیروهای مسلح در مناطق سیل زده

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان لرستان از مناطق سیل زده پلدختر بازدید و در جریان روند خدمت رسانی نیروهای مسلح قرار گرفت.

محمد محمودی با حضور در مقر فرماندهان نظامی و انتظامی مستقر در منطقه از زحمات نیروهای امدادرسان به ویژه نیروهای مسلح تقدیر کرد و گفت: امروز نیروهای مسلح مایه افتخار و مباهات مردم و نظام هستند و در همه صحنه هایی که کشور به آنها نیاز دارند با آمادگی کامل و بدون هیچ چشمداشتی حضور می یابند.
وی افزود: آنچه در اینجا مشاهده می شود حضور بی نظیر نیروهای مسلح و فرماندهان نظامی و انتظامی با تمام توان در کنار مردم است و این زحمات شما عزیزان با هیچ زبانی قابل توصیف نیست.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان لرستان تأکید کرد: امداد و خدمت رسانی و تقسیم اقلام با برنامه ریزی دقیق صورت پذیرد و تا همه اهالی شهر و روستاهای آسیب دیده از این خدمات بهره مند شوند و مسئولیت ها و وظایف مشخص و قابل تفکیک باشد تا تداخل پیدا نکند.
در ادامه، محمودی از اکیپ های سازمان قضایی نیروهای مسلح استان که مشغول امداد رسانی در شهرستان پلدختر هستند، بازدید و در جمع آنان اظهار داشت: این حرکت شما بزرگواران من را یاد دوران دفاع مقدس انداخت و با این اقدام خود ضمن ایجاد روحیه جهادی در بین سایر کارکنان، باعث تسلی و خشنودی خانواده هایی شدید که از این سیل خسارت دیده اند و قطعاً دعای آنان بدرقه شما خواهد شد و اجرتان نزد خداوند متعال محفوظ است.
وی سپس از خانه یکی از کارمندان سازمان قضایی استان که در این حادثه دچار آسیب شده بود بازدید کرد و در جمع تعدادی از سیل زدگان گفت: من به نمایندگی از رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور اینجا هستم و حامی سلام ایشان می باشم ان‌شاءا... که ما هم بتوانیم گوشه ای از آسیب های وارده را جبران کنیم و شما را تنها نخواهیم گذاشت این یک امتحان الهی هم برای شما و هم برای ما است.
گفتنی است که بعد از وقوع سیل اخیر در پلدختر، تعدادی از کارمندان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان لرستان در قالب سه اکیپ به مناطق آسیب زده اعزام شدند و در مدت 4 روز ضمن خارج نمودن اسباب و اثاثیه نزدیک به 30 واحد مسکونی و تخلیه 20 واحد از گل و لای به ارتفاع 1.5 متر، بسته های غذای خشک به همراه پتو و لباس بین سیل زدگان توزیع کردند و اکیپ دیگری هم در روزهای تعطیل آخر هفته به منطقه اعزام خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما