1395/11/12 سه‌شنبه

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

کاهش جرایم در نیروهای مسلح موفقیت بزرگی محسوب می شود

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی در ابتدای این دیدار گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح 20 سال پیش موضوع پیشگیری از وقوع جرم را در سطح یگان های نظامی و انتظامی آغاز کرده و جزء اولین دستگاه‌هایی است که به این موضوع پرداخته است.
وی با اشاره به اجرای چهار برنامه پنج ساله در زمینه پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح افزود: در ابتدا، تحقیقات گسترده ای راجع به جرایم نیروهای مسلح انجام شد و علل وقوع آنها مشخص و راهکارهایی را در این زمینه تبیین تا نیروهای مسلح بتوانند آن را اجرایی کنند.
وی تصریح کرد: با همکاری فرماندهان نیروهای مسلح بخشی از این راهکارها اجرا و منجر به کاهش جرایم شده است.
آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به اینکه کاهش جرایم در نیروهای مسلح موفقیت بزرگی محسوب می شود، گفت: مطالعه و تحقیق پیرامون ریشه های جرایم و سعی برای از بین بردن آنها اقدام بزرگی است و کار علمی ارزشمندی محسوب می شود.
امام جمعه اهواز ابراز امیدواری کرد که مطالعات و پژوهش های اصولی علمی صورت گرفته بتواند منجر به از بین رفتن ریشه های جرم در جامعه نیروهای مسلح به عنوان تأمین کننده امنیت در جامعه، بشود.
وی تأکید کرد: این تجارب باید درباره دیگر اقشار جامعه هم صورت بگیرد.
نماینده ولی فقیه استان خوزستان همچنین تأکید کرد: در ادارات باید بین کارکنان و ارباب رجوع روابط حسنه برقرار و حالت رئیس و مرئوس در بین نباشد و کارکنان با اخلاق اسلامی رفتار کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما