1398/7/14 يكشنبه

فرمانده ناجا در دیدار با حجت الاسلام بهرامی:

سازمان قضایی نیروهای مسلح حامی کارکنان نیروی انتظامی است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و هیئت همراه با حضور در ستاد نیروی انتظامی با سردار حسین اشتری دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار که اعضای شورای معاونین سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز حضور داشتند، سردار اشتری با اشاره به همکاری و تعامل نیروی انتظامی با سازمان قضایی نیروهای مسلح اظهار داشت: امروز سازمان قضایی نیروهای مسلح در کنار کارکنان نیروی انتظامی و حامی آنان است.

وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد پلیس ادامه داد: در سنوات اخیر، کارکنان مطالباتی داشتند که به لطف الهی غالب این مطالبات پرداخت شده است.

سردار اشتری بیان کرد: امروز کارکنان با دلگرمی بیشتری مشغول انجام مأموریت ها هستند.

** از کارکنان نیروی انتظامی باید حمایت شود.
در ادامه این دیدار؛ حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با بیان اینکه امروز مسئولان ناجا با تمام قدرت در جهت صیانت کارکنان خود حرکت کرده و اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته است، گفت: از کارکنان نیروی انتظامی باید حمایت شود.

وی بیان کرد: اهمیت مأموریت های ناجا به حدی است که کارکنان پلیس بایستی با اطمینان از حمایت های لازم و آرامش کامل باید وارد مأموریت شوند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: مجموعه نیروهای مسلح و سازمان قضایی باید کنار هم باشند و اگر در کنار هم نباشند، آسیب خواهند دید.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با بیان اینکه کسی حق ندارد نیروهای مسلح را تضعیف کند، تأکید کرد: توهین و برخورد با مأمور پلیس قابل گذشت نیست و نیروی انتظامی نباید تضعیف شود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما