1396/9/8 چهارشنبه

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

امروز بیش از هر زمانی به تفکر بسیجی نیاز داریم

اعضای شورای پایگاه بسیج ثامن الائمه (ع) با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح دیدار کردند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج و موفقیت های جبهه مقاومت گفت: امام خمینی (ره) با نگاهی تیزبین و آینده نگر، ارتش بیست میلیونی را در ایران طراحی کردند و خطاب به مستضعفین جهان هم بانگ زدند که به پا خیزید و حقوق خود را از مستکبرین بگیرید.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی با بیان اینکه ثمرات شجره مقدس بسیج را در هشت سال دفاع مقدس دیدیم، افزود: اگر این تدبیر امام (ره) نبود ما چگونه می توانستیم با دشمنی تا دندان مسلح و با آن وضعیتی که کشورمان داشت، مقابله کنیم؟
وی ادامه داد: دشمنان اسلام با تمام توان آمده بودند که نگذارند این انقلاب پا بگیرد و با حمایت از صدام اجازه ندهند صدایی از این انقلاب در جایی شنیده شود و الگویی برای دیگر کشورها نشود.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه با توکل و استقامت در راه خدا می توان به پیروزی های بزرگی دست یافت، گفت: در هشت سال دفاع مقدس وقتی که عرصه بر نیروها تنگ می شد با توکل به خدا،کار به سر انجام می رسید و عملیات های فتح المبین و عملیات بیت المقدس نشانه های بارزی از عنایات خدا بود.
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی افزود: امروز هم شاهد هستیم که با شکل گیری تفکر بسیجی در عراق و سوریه، جبهه مقاومت توانست پس از چندین سال بر توطئه های استکبار جهانی فائق آید و داعش را از بین ببرد.
وی گفت: عنایتی که خدای متعال به این نهاد مقدس دارد ما را باید به این امر واقف کندکه روز به روز بسیج را تقویت کنیم و امام (ره) در وصیت نامه خویش نوشتند که مرا در کنار بسیجی ها دفن کنید چرا که افتخار من این است که یک بسیجی بودم.
وی با بیان اینکه امروز نیاز به تفکر بسیجی بیشتر از هر زمانی است، افزود: دشمن با تمام توان آمده که ما را نابود کند و اسم اسلام و جمهوری اسلامی را بردارد.
این مقام قضایی تصریح کرد: امروز دنیا به دلیل غیرت دینی و تفکر بسیجی است که از ما حساب می برد؛ چون تفکر بسیجی دشمن را به لرزه می اندازد.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با تأکید بر پیشرو بودن بسیجیان در برنامه های مختلف فرهنگی گفت: باید از خداوند خاضعانه بخواهیم که ما را در این راه ثابت قدم نگه دارد و استقامت در راه خدا همیشه منجر به نتیجه می شود.
مهدی نهاوندی، فرمانده پایگاه بسیج ثامن الائمه (ع) سازمان قضایی نیروهای مسلح در ابتدای این جلسه گفت: بسیج شجره طیبه ای است که به دست امام راحل کاشته شد و اثرات این شجره طیبه را علاوه بر 8 سال دفاع مقدس در سال های اخیر در بلاد اسلامی شاهدیم.
وی در ادامه، به ارائه گزارشی از عملکرد پایگاه بسیج ثامن الائمه (ع) سازمان قضایی نیروهای مسلح پرداخت و گفت: سه دوره آموزش تیراندازی با سلاح جنگی کلاشینکف و کلت کمری برای برادران و یک دوره آموزشی برای خواهران با هماهنگی دانشگاه علوم انتظامی برگزار شد و در مجموع 110 نفر آموزش های لازم را فرا گرفتند.
مهدی نهاوندی افزود: همچنین دو دوره آموزش ضابطان قضایی با هماهنگی قوه قضائیه برگزار و 16 نفر از خواهران و 112 نفر از برادران در این دوره آموزشی شرکت کردند.
وی با اشاره به برگزاری 17 دوره نمایشگاه به مناسبت دفاع مقدس در سازمان قضایی نیروهای مسلح مرکز گفت: بر اساس دستورالعمل سازمان بسیج، مکلف به تشکیل حلقه های صالحین هستیم که در این رابطه دو حلقه صالحین برای برادران تشکیل شد و برای خواهران نیز جلسه آموزشی با حضور استاد روح افزا با موضوع آسیب های فضایی مجازی برگزار شد.
وی تشکیل گروه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر به استعداد 174 نفر برادر و خواهر، تهیه بانک تصاویر رزمندگان و شهدای جنگ تحمیلی، برگزاری اردوهای فرهنگی، تهیه و توزیع کتب مذهبی بین بسیجیان، برگزاری سه دوره مسابقه فرهنگی، ترغیب و ثبت نام از اهدا کنندگان عضو و جمع آوری نذروات و هدایای کارکنان جهت اقشار آسیب پذیر و ایتام را از دیگر اقدامات این پایگاه برشمرد.
در پایان این مراسم، از زحمات بسیجی ابراهیم شیخ الحکما با اهدا لوح و هدیه ای توسط رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تقدیر به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما