1397/2/18 سه‌شنبه

با حضور رئیس سازمان قضایی استان تهران:

طرح پذیرش مجدد و تخفیف مجازات سربازان غایب ارتش آغاز شد

نخستین همایش «بازگشت به سنگر و تکریم سربازان جوان» به همت دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام عباسعلی فراتی درباره طرح فرهنگی «بازگشت به سنگر و تکریم سربازان جوان» گفت: این طرح که به پذیرش مجدد و تخفیف مجازات سربازان غایب اختصاص دارد از جمله برنامه‌ها و فعالیت‌های مبتکرانه و اثربخش در مجموعه نیروهای مسلح است.
وی افزود: در همایش امروز که سربازان و خانواده‌های‌شان حضور دارند، به آنها قول مساعد در خصوص تخفیف مجازات فرار از خدمت بر اساس آئین نامه های موجود داده شده و تلاش بر این است که این عزیزان بتوانند با فراق خاطر و انگیزه بیشتر به خدمت مقدس سربازی بازگردند.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران با اشاره به تاکیدات فرمانده معظم کل قوا در خصوص حفظ جایگاه و شان خدمت سربازی افزود: سرباز آبروی کشور است و هیچگاه اجازه اهانت و بی احترامی به مقام سرباز داده نمی شود و الحمدلله در سطح یگان‌های ارتش و سایر نیروهای مسلح امروز شاهد ارتقاء جایگاه خدمت مقدس سربازی هستیم.
در ادامه این مراسم، امیر سیدمحمدرضا حسینی فرمانده دژبان کل ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز همایش «بازگشت به سنگر» را طرحی اثربخش توصیف کرد و افزود: امیدواریم با مساعدت های لازم از سوی سازمان قضایی نیروهای مسلح و دیگر مبادی ذی‌ربط بتوانیم در راستای کاهش مشکلات و آماده سازی بستر خدمت جوانان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برداشته و تا جایی که قوانین و آئین نامه ها اجازه دهند تخفیفات لازم درخصوص مجازات فرار و غیبت سربازانی را که از تخلف خود پشیمان شده و علاقه‌مند به حضور مجدد در یگان ها هستند، فراهم نمائیم.
در پایان این مراسم، نشست صمیمانه سربازان و خانواده‌های آنها با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران و فرمانده دژبان کل ارتش برگزار شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما