1396/9/12 يكشنبه

معاون قضایی و حقوقی خبر داد:

ارائه بیش از یک میلیون و 213 هزار نفرساعت آموزش در یگان‌های نظامی و انتظامی

معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: در سال 1395 بیش از یک میلیون و 213 هزار نفرساعت آموزش قضایی و حقوقی در یگان های نظامی و انتظامی ارائه شده است.

محمود صفری اظهار کرد: آموزش‌های قضایی و حقوقی نیروهای مسلح طبق برنامه 680 هزار نفرساعت پیش‌بینی‌شده بود که به بیش از یک‌ میلیون 213 هزار نفرساعت رسید و فراتر از برنامه بود.
وی همچنین در خصوص آموزش ضابطان گفت: در حوزه آموزش ضابطین پیش‌بینی 100 هزار نفرساعت بود که بیش از 101 هزار نفرساعت محقق شد.
معاون قضایی و حقوقی با تاکید بر پیش‌قدمی یگان‌ها در برگزاری کلاس‌های آموزشی تصریح کرد: برگزاری کلاس‌ها به درخواست مقامات رده بالای نیروهای مسلح باعث می‌شود که دستور برگزاری دوره‌های آموزشی به‌تمامی یگان‌ها ابلاغ و همه موظف به برگزاری و حضور در کلاس‌ها شوند.
صفری به استان‌های برتر از لحاظ میزان ارائه آموزش در کشور در سال 1395 اشاره کرد و افزود: در حوزه آموزش نیروهای مسلح سازمان‌های قضایی استان‌های آذربایجان شرقی، فارس و سیستان و بلوچستان و در حوزه آموزش ضابطین سازمان‌های قضایی استان‌های فارس، تهران و سیستان و بلوچستان به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.
وی همچنین از توسعه و بکارگیری شیوه جدید در برگزاری آموزش‌های غیرحضوری کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح با استفاده از سامانه آموزش از راه دور LMS خبر داد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما