1397/10/7 جمعه

بازداشت افسر اسرائیلی به اتهام فروش مواد مخدر در پایگاه های ارتش

منابع خبری صهیونیستی اعلام کردند پلیس نظامی ارتش اسرائیل یک افسر ارتش را با مقدار قابل توجهی مواد مخدر بازداشت نموده که در پادگان های ارتش اقدام به توزیع و فروش مواد مخدر میان دیگر نظامیان می نموده است.

به گزارش خبرگزاری قدس به نقل از پایگاه خبری روزنامه الحدث، یک منبع صهیونیستی اعلام کرد پلیس نظامی ارتش رژیم صهیونیستی یک افسر ارتش را با 70 گرم مواد مخدر در حین خدمت در پادگان نبطیم نیروی هوایی ارتش اسرائیل در جنوب اراضی اشغالی بازداشت کرده است.
بر اساس اعلام پایگاه خبری صهیونیستی «وای نت»، 80 نظامی دیگر نیز در این ماجرا با این افسر در ارتباط بوده که پیش از این هیچ سابقه جنایی یا انضباطی در پرونده وی وجود نداشته است.
تحقیق در خصوص این رسوایی هنگامی آغاز شده است که این افسر از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی در یکی از خیابان ها بازداشت شده و در اتومبیل وی مقدار قابل توجهی مواد مخدر کشف شده است و پس از بررسی گوشی تلفن همراه وی پیام هایی در خصوص فروش و توزیع مواد مخدر در واتساپ مشاهده شده است.
دادگاه نظامی یافا با پیگیری این مسئله روز گذشته دستور بازداشت مجدد این افسر متخلف را تا سه شنبه آینده صادر کرد و همچنین بر اساس دستور دادگاه ده ها نظامی دیگر نیز برای تکمیل تحقیقات بازداشت شده اند.
پلیس نظامی رژیم صهیونیستی معتقد است این افسر صدها معامله مواد مخدر در چند ماه گذشته انجام داده و تمام آنها در داخل پایگاه های ارتش بوده و مشتری های وی نیز از نظامیان ارتش بوده اند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما