1397/10/27 پنجشنبه

چرت نظامی صهیونیست آبروی مرکاوا را ریخت

منابع صهیونیستی اذعان کردند که در اثر به خواب رفتن نظامیان این رژیم در یک تمرین نظامی تانک مرکاوای ارتش این رژیم دچار انحراف شدید و سانحه شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از روزنامه رأی الیوم، شبکه 14 رژیم صهیونیستی گزارش داد که خلال یک تمرین نظامی و بازدید فرماندهی در ارتش این رژیم یک گروه از نظامیان که داخل یک فروند تانک مرکاوا بودند به خواب رفته و تانک تا 600 متر از مسیر خود دچار انحراف شده و به دشواری آن را از مسیر شلوغ تمرین نظامی عبور دادند تا کسی دچار حادثه نشود.
این حادثه باعث شد تا سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی آن را حادثه ای استثنایی بداند و اعلام کرد درباره آن بررسی خواهد شد.
روزنامه رای الیوم در این باره نوشت که با به خواب رفتن نظامیان رژیم صهیونیستی و انحراف تانک مرکاوا آبروی ارتش شکست ناپذیر و افتخار اسرائیل به مرکاوا در صنایع دفاعی خود ریخته شد.
رای الیوم به نقل از منابع صهیونیستی گزارش داد که پیش از این نیز یک خودروی نظامی این رژیم متعلق به دانشکده نظامی مهندسی آن که برای جابجایی نظامیان این رژیم استفاده می شده از پایگاه آموزشی ربوده شد درحالی که قرار بوده در جریان یک عملیات بکار گرفته شود. این خودرو پس از آن در منطقه النقب شناسایی شد.
همچنین در یک حادثه دیگر که بسیار برای ارتش اسرائیل خفت بار بود و بطور گسترده در شبکه های اجتماعی و رسانه ها انعکاس یافت، مفقود شدن دو مسلسل از نوع'ام.ای.جی' (MAG) ارتش این رژیم در جریان عملیات اخیر آن در مرزهای سرزمین های اشغالی با جنوب لبنان به زعم آنها برای کشف تونل های متعلق به حزب الله لبنان بود.
مفقود شدن دو مسلسل صهیونیستی در مناطق مرزی نزدیک به لبنان جنجال خبری گسترده‌ای را در داخل سرزمین‌های اشغالی ایجاد کرد.
روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» در این رابطه نوشت که تعدادی از عناصر یگان توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی دو قطعه سلاح خود را در منطقه رها کرده بودند و سلاح آنها مفقود شد.
این روزنامه گزارش داد که برخی نشانه‌ها وجود دارد که نشان می‌دهد یک راکب موتور سیکلت وارد منطقه تجمع نظامیان صهیونیست شده و این سلاح ها را ربوده است.
همچنین این روزنامه اخیرا گزارش داد که ارتش اسرائیل بک یگان نظامی جدید برای مواجهه با سرقت اسلحه از انبارها به دلیل شیوع این مساله در ارتش، ایجاد کرده است.
روزنامه صهیونیستی معاریو با تاکید به افزایش حاد ربودن تسلیحات از انبارهای ارتش رژیم صهیونیستی درباره این یگان جدید موسم به «بسگا» گزارش داد که این یگان، یگانی برای تجسس و مبارزه با سرقت سلاح از ارتش است که با پلیس اسرائیل،سرویس امنیت داخلی این رژیم (شاباک) و پلیس نظامی آن مشترک کار خواهند کرد.
براساس این گزارش این یگان در اولین عملیات خود یک انبار سلاح را کشف کرده که شماری از افسران و سربازان این رژیم با دزدیدن تسلیحات نظامی از ارتش آنها را به گروهک ها و مافیای اسرائیلی می فروختند.
پایگاه «نیوز1» صهیونیستی نیز اخیرا گزارش داد که تنها پدیده دزدیدن سلاح ها افزایش نیافته بلکه شمار نظامیان ارتش این رژیم که دست به خودکشی می زنند نیز افزایش یافته است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما