1398/5/4 جمعه

جاسوسی و خبرچینی نظامیان اسرائیلی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی فاش کردند که نظامیان این رژیم به جاسوس و خبرچین برای دیگران تبدیل شده‌اند.

به گزارش تسنیم، در گزارش رادیو اسرائیل آمده است که شماری از نظامیان ارتش این رژیم به جاسوس و خبرچین در داخل پایگاه ها و یگان های نظامی خود به نفع طرف های دیگر تبدیل شده‌اند.

این رادیو فاش کرد: افسران اطلاعاتی پلیس نظامی اسرائیل یک سری از نظامیان شاغل در واحدهای مختلف ارتش اسرائیل را با فشار و تهدید به گشودن پرونده های کیفری علیه آنها جذب کرده است تا اطلاعات داخل پایگاه ها و یگان های نظامی خود را در اختیار این افسران قرار داده و برای آنها خبر چینی کنند.

این رادیو به نقل از تعدادی از نظامیان نوشت که آنها درخصوص رد کردن درخواست افسران اطلاعاتی و تهدیدهای این افسران نگران بودند.

یکی از این نظامیان گفت که افسران در تماس تلفنی روزانه با تلفن همراه از آنها می خواهد که اطلاعات دقیقی درباره پیرامون خود ارایه دهند و این احساس در آنها ایجاد شده است که خبرچین و جاسوس هستند.

یکی دیگر از نظامیان گفت: بعد از یک ساعت و نیم بازجویی واحد اطلاعات پلیس نظامی، فردی آمد و مرا به اتاق دیگری بود و گفت که پرونده‌ای علیه من دارد و من اگر می خواستم پرونده را ببندم باید جاسوس او می شدم.

وی افزود: نگران بودم و فکر می کردم که او می تواند سریع مرا هفت سال زندان کند. چیزی به کسی نگفتم و در واقع فکر خودکشی به سرم زد.

برپایه این گزارش، دو افسر اطلاعاتی با چند اتهام در دادگاه نظامی به خاطر فشار به یکی از نظامیان برای جذب کردنش - که باعث خودکشی او شده است- روبرو هستند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما