1397/2/11 سه‌شنبه

رئیس سازمان قضایی استان سیستان و بلوچستان:

انتظار فرج امام عصر (عج) سستی و ناامیدی را از جامعه اسلامی دور می‌سازد

جشن ولادت با سعادت امام زمان حضرت قائم (عج) با حضور مسئولان و کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان در محل این سازمان برگزار شد.

مرتضی تمیزی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان در این مراسم، ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت ولی‌عصر(عج) گفت: شناخت امام زمان یکی از وظایف مهم مسلمانان است چون استمرار دین مبین اسلام و حیات و بقاء جامعه بشری به وجود امام عصر پیوسته است.
وی اظهار داشت: همان‌گونه که امام عصر (عج) در روایتی می‌فرمایند که در تمام مراحل به‌یاد ما هستند، به عنوان پیرو، وظیفه داریم همیشه به یاد امام زمان خود بوده و فرامین حضرتش را اطاعت کنیم.
تمیزی با بیان اینکه همه مکاتب و ادیان دنیا به ظهور فردی به عنوان منجی عالم بشریت اعتقاد دارند، تأکید کرد: انتظار فرج، وظیفه‌ای است که عصر غیبت را به دوره حکومت سراسر عدل امام مهدی(ع) نزدیک می‌کند و سستی و ناامیدی را از جامعه اسلامی دور می سازد.
وی افزود: در زمان غیبت، ولی فقیه به نیابت از امام زمان نقش هدایت و رهبری جامعه اسلامی را ایفا می کند لذا پیروی از ولایت فقیه یک ضرورت بوده و باید در این دوران با حمایت و پیروی از ولایت فقیه در زمره ولایتمداران قرارگیریم.
در پایان این مراسم، از چهار نفر از کارکنان قضایی و اداری سازمان قضایی استان، آقایان علی صادقی دادرس شعبه دوم دادگاه نظامی یک، محمد کیخایی مستشار شعبه اول دادگاه تجدیدنظر، حبیب هراتی‌میری مستشار شعبه اول دادگاه تجدیدنظر و محمد برزگرمقدم‌ منشی شعبه دوم دادگاه نظامی یک استان با اهدای هدیه و لوح تقدیر تجلیل شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما