1398/11/19 شنبه

برگزاری دوره آموزش همسرداری در سازمان اصفهان

دوره آموزش همسرداری با تدریس حجت الاسلام پرورش کارشناس مسائل خانواده در سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان برگزار شد.

حجت الاسلام پرورش با تشریح اهمیت خانواده در اسلام و تبیین آسیب های جبران ناپذیر طلاق در جامعه، به تفاوت های ذاتی زن و مرد اشاره کرد و گفت: شناخت صحیح این تفاوت ها باعث می شود بتوانیم همسر خود را بهتر بشناسیم و در مقابل، عیوب و نقص های خود را نیز درک کنیم.

وی نتیجه این شناخت را داشتن خانواده ای آرام و موفق و کاهش اختلافات در زندگی مشترک دانست.

همچنین رئیس سازمان قضایی استان هدف از اجرای این برنامه را اهمیت خانواده کارکنان برای مدیریت سازمان دانست و گفت: محیط دادسرا و دادگاه یک فضای سخت و دارای جو سنگینی است و بایستی مراقبت کنیم که خستگی های کارمان را به منزل منتقل نکنیم.

مهدی تشکری با بیان اینکه قطعا اگر محیط و فضای خانواده ناآرام شد، این ناآرامی به مرور زمان در محل کار نیز تاثیر منفی می گذارد، افزود: قصد ما از برگزاری این دوره ها، آموزش فنون و روش های علمی برای همکاران جهت حفظ و تعالی خانواده است.

وی تاکید کرد: به دنبال این هستیم که کارکنان با نشاط بیشتر و بدون هرگونه مشکل خانوادگی در محل کار حاضر شوند و در خدمت سازمان و اعتلای اهداف آن که در یک کلام اجرای عدالت است، باشند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما