1397/8/9 چهارشنبه

رئیس سازمان قضایی استان گلستان:

راهپیمایی عظیم اربعین به نماد مبارزه با مستکبران تبدیل شده است

جلسه اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان با حضور کارکنان برگزار شد.

رئیس سازمان قضایی استان گلستان با اشاره به راهپیمایی اربعین حسینی گفت: شرکت در راهپیمایی عظیم روز اربعین و پیاده روی مسیر طولانی نجف تا کربلا به نماد مبارزه با مستکبران تبدیل شده و شرایط را برای ظهور منجی عالم بشریت آماده خواهد کرد و قطعا‌ً باعث پیروزی جبهه نور بر باطل خواهد شد.
حجت الاسلام محمداسماعیل زارعی با اشاره به خطبه ۱۷۶ نهج‌البلاغه افزود: استقامت، صبر، عمل صالح، آینده‌نگری و پرهیزگاری از جمله مسائلی است که به عنوان شیعه باید به آنها عمل کنیم چراکه برای هرکدام از ما مهلتی تعیین شده تا بتوانیم در این مدت نیکوکاری کنیم و عمل صالح انجام دهیم.
وی در ادامه، با توجه به اهمیت احساس مسئولیت در کارکنان گفت: همه ما در نهایت صداقت در کنار یکدیگر کار کنیم چون امانت دار هستیم و بر اساس امانت ما را در این جایگاه قرار دادند بنابراین هم حدود الهی را در نظر بگیریم و هم وظایف خود را به درستی انجام دهیم.
وی با اشاره به اقدامات خوبی که در بخش قضایی و اداری در استان انجام شده، تصریح کرد: البته رو به جلو باید حرکت کرد و نسبت به انجام وظایف دغدغه داشت و کار را با کیفیت انجام داد و با توجه به رسالت اصلی سازمان که رسیدگی به پرونده‌ها است قضات و مدیران دفاتر با دقت و حساسیت بیشتری به انجام امور بپردازند.
این مقام قضایی در ادامه خاطر نشان کرد: صدور رأی و رسیدگی به پرونده کار بسیار مهمی است و اینکه یک قاضی با رعایت دقیق آیین دادرسی رأی صادر نماید، در واقع هنر خود را نشان داده است.
وی تقویت جو صمیمی موجود بین کارکنان را از اولویت هایش برشمرد و افزود: همه درکنار هم و در نهایت آرامش و امنیت شغلی و اغناء وجدان به انجام کارها بپردازیم و از حواشی و انجام امورات غیر ضروری که به کار ما لطمه می زند، بپرهیزیم و احساس تکلیف باید در همه وجود داشته باشد و مسئولان سازمان و کسی که حق امضاء دارد ،تکلیفشان بیشتر است.
زارعی با تأکید بر اینکه به وضع موجود راضی نباشیم، گفت: نقاط ضعف خود را اصلاح و نقاط قوت را تقویت نمائیم و به شاخص های مهم توجه نماییم تا به جایگاه مطلوب‌تری نسبت به امروز دست پیداکنیم.
وی با تأکید بر نظم اداری و اهمیت کار فرهنگی در سازمان گفت: سازمان خود را نسبت به کارکنان مسئول می داند و در مقابل انتظاراتی دارد که حضور منظم در محل کار، خلاقیت و ابتکار، صرفه جویی و پایین آوردن هزینه ها، رویت بروز نامه ها در اتوماسیون اداری و شرکت در برنامه های فرهنگی موارد بسیار مهمی است که باید همکاران آنرا مد نظر قرار دهند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما