1397/6/12 دوشنبه

دیدار رئیس سازمان قضایی استان خراسان جنوبی با خانواده شهدای اهل سنت شهرستان اسدیه

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی به همراه فرمانده تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا(ع) با حضور در شهرستان مرزی اسدیه با خانواده شهیدان اهل سنت این منطقه دیدار کرد.

در این دیدار، حسین محمدپور رئیس سازمان قضایی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: همه دوام و بقا کشور با خون شهداست و در طول تاریخ این شهدا بودند که با نثار جان خود اسلام را حفظ کردند.
وی در ادامه اظهار داشت: استکبار به دنبال این است که بین مسلمانان اختلاف ایجاد کند و آمریکا اکنون با شعار تفرقه بیانداز و حکومت کن به مثابه انگلیس، با اختلاف افکنی به دنبال تضعیف مسلمانان است و این موضوع می طلبد با هوشیاری مقابل استکبار ایستادگی کنیم و نگذاریم به اهداف خود برسد.
در ادامه، سردار حسن رجب زاده فرمانده تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا(ع) گفت: امروز اقتدار و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و همه نعمت‌هایی که خداوند در پرتو انقلاب اسلامی به ما ارزانی داشته نشئت گرفته از خون شهدای گرانقدر است لذا وظیفه داریم برای روحیه گرفتن و قدم برداشتن در مسیر سرخ شهادت قدردان خانواده شهدا باشیم.
گفتنی است که یکی از شهدای اهل سنت شهرستان مرزی اسدیه شهید «جلال الدین رمیار» است که در دوم اردیبهشت ماه 1378 در یکی از پست های ایست و بازرسی استان ربوده شد و نه ماه بعد پیکر مطهر وی در بیایان‌های اطراف شهرستان قاین پیدا شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما