1398/11/27 يكشنبه

ادای احترام رئیس قوه قضائیه به سیدالشهدای مقاومت

رئیس قوه قضائیه صبح امروز با حضور در گلزار شهدای کرمان، به مقام شامخ سیدالشهدای مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای عزیز ادای احترام کرد.

آیت ا... سیدابراهیم رئیسی که همزمان با فرا رسیدن اربعین شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به استان کرمان سفر کرده است، صبح امروز با حضور در گلزار شهدای کرمان، به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان و مسئولان استانی و قضایی، رئیس قوه قضائیه را همراهی می کردند.

رئیس قوه قضائیه در بدو ورود به کرمان در جمع خبرنگاران، با اشاره به شهادت شهید سلیمانی، افزود: امروز بیش از هر زمان، نفرت عمومی نسبت به آمریکا و آمریکایی ها در دنیا برانگیخته شده و توجه جهان نسبت به سلحشوری و شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی که نماد مبارزه با تروریسم در دنیا بود، جلب شده است.

وی درباره پیگیری پرونده شهادت شهید سلیمانی گفت: مسئولان قضایی در جمهوری اسلامی و عزیزانی که در عراق با آنها تماس داشتیم، در حال پیگیری پرونده شهادت حاج قاسم سلیمانی هستند؛ پرونده‌ای در دادسرای تهران تشکیل و قضاتی مامور شدند که کار را با همکاری معاونت بین الملل قوه قضائیه و وزارت امور خارجه در کشور دنبال کنند و این کار با همکاری مسئولان عالی قضایی در عراق دنبال خواهد شد.

آیت ا... سیدابراهیم رئیسی گفت: ما کار را مجدانه دنبال می‌کنیم و یقین داریم که پاکی و طهارت خون شهید سلیمانی، تردید نداریم به برکت خون بزرگی که به خون مطهر ابی عبدالله الحسین (ع) متصل شده، انتقام خون ایشان گرفته خواهد شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما