1398/7/3 چهارشنبه

افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در سازمان قضایی نیروهای مسلح

به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاهی به همت پایگاه بسیج ثامن الائمه(ع) سازمان قضایی نیروهای مسلح برپا شد.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین شکرالله بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، امیرپوردستان رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش، سردار هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ و جمعی از روسای پلیس های تخصصی در محل این سازمان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح پس از افتتاح این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه نماد مقاومت و ایستادگی است.

وی افزود: اگر عکس شهدا را نشان می دهیم می گوییم شهید داریم و اگر ادوات و تجهیزات را نشان می دهیم میخواهیم بگوییم ما با دشمن می‌جنگیم. اگر حضور خواهران را همچنان می‌بینیم می گوییم خواهران ما همانطورکه در زمان جنگ پشتیبان جنگ بودند و اسیر شدند و کتاب نوشتند، الان هم هستند و این یک ‌نماد دیگر است. هرچه پیش برویم نمادهای دیگر را می بینیم. مثلا سنگر می بینیم و سنگرنشینیم.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی ادامه داد: نمایشگاه‌ها برای این است که ما یاد شهدا را گرامی بداریم؛ اگر رهبری فرمودند امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست برای این است که یک عده در این مملکت مصاحبه کردند و حرف زدند و گفتند که برای چه این استخوان ها را بعد از سال‌ها می‌آورید و تشییع می‌کنید، اینها درک نمی کنند که شهید، جنگ‌ و مقاومت در برابر دشمن به چه معناست.

وی تأکید کرد: ما باید این درس را به همه اعلام کنیم که مرد جنگ و ایستادگی هستیم و در خدمت یادگاران جنگ و کسانی که امروز حافظ امنیت کشورند، هستیم تا ان‌شاءالله بتوانیم دین مان را نسبت به شهیدان ادا کنیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما