1396/8/1 دوشنبه

صعود گروه کوهنوردی سازمان قضایی استان اردبیل به قله سبلان

گروه کوهنوردی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل به قله 4811 متری سبلان صعود کرد.

گروه کوهنوردی سازمان قضایی استان اردبیل را در این صعود دو روزه، آقایان سیدابراهیم گرمرودی، اکبر صادق مغانلو، اکبر عطایی، وهب فرجی و محمد آسن تشکیل می‌دادند.
صعود به قله سبلان توسط این گروه کوهنوردی، از مسیر شمال‌ شرقی از آبگرم شابیل واقع در جنوب شهر لاهرود در جاده اردبیل به مشکین‌شهر آغاز شد و با عبور از پناهگاه به‌وسیله یال شرقی به قله منتهی شد.
دو نفر از اعضای گروه به علت برخی مشکلات و شرایط سخت موجود از صعود به قله بازماندند.
گفتنی است، سبلان سومین قله بلند ایران پس از دماوند و علم کوه و یک کوه آتشفشانی غیرفعال است. سبلان به خاطر قرار داشتن دریاچه‌ای کوچک در بالای قله، آبگرم‌های طبیعی دامنه کوه، طبیعت تابستانی زیبا و پیست اسکی آلوارس مورد توجه گردشگران است.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل در خصوص فعالیت‌های ورزشی این سازمان به روابط عمومی استان گفت: برنامه‌های ورزشی متنوعی من‌جمله پیاده‌روی دسته‌جمعی و تپه و کوهنوردی گروهی در سازمان قضایی اردبیل اجرا می‌شود.
کریم نوروزی افزود: ورزش در ایجاد نشاط و شادابی و بهبود راندمان کاری کارمندان بسیار مؤثر است و در کنار برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در اولویت برنامه‌های سازمان قضایی استان قرار گرفته و تأثیرات مثبت این اتفاق در اندک مدت، خود را نشان داده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما