1396/12/28 دوشنبه

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا؛

رئیس سازمان قضایی استان مازندران با خانواده شهید باباپور دیدار کرد

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران به مناسبت روز شهدا، با حضور در منزل شهید باباپور با خانواده این شهید دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

حجت الاسلام احمدرضا پورخاقان در این دیدار گفت: سرزدن به خانواده شهدا کمترین کاری است که می توان در تجلیل از ایثار و گذشت آنها انجام داد.
وی با اشاره به اینکه اگر شهدا، جانبازان و آزادگان نبودند، آرامش و امنیتی حاکم فعلی را نداشتیم، اضافه کرد: امیدوارم خداوند به ما توفیق دهد که قدردان خون شهدا و زحمات جانبازان و آزادگان باشیم.
حجت الاسلام احمدرضا پورخاقان همچنین خطاب به عروس شهید گفت: پذیرش ازدواج با فرزند معلول شهید و مراقبت از فرزند دیگر شهید که عقب افتاده ذهنی و معلول حرکتی است، ثواب آن قطعاً کمتر از شهادت در راه خدا نیست و برای شما عاقبت بخیری بدنبال خواهد داشت.
فرزند ارشد شهید باباپور ضمن خوش‌آمدگویی به حاضران گفت : امیدوارم بتوانم از این آزمایش بزرگ الهی، یعنی از دست دادن پدر در دوران کودکی و نگهداری برادر کوچکتر معلول خود، سربلند بیرون بیایم.
رئیس سازمان قضایی استان در پایان، از خانواده این شهید والامقام با اهداء لوح و تابلو قرآنی قدردانی کرد.
لازم به ذکر است که شهید باباپور از اهالی روستای ا... رودبار از توابع شهرستان بابل بود که در سال 1361 در جبهه های حق علیه باطل به شهادت رسید.
این روستا 13 شهید، 60 جانباز و دو آزاده، تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما