1396/5/18 چهارشنبه

رئیس سازمان قضایی استان خوزستان خواستار شد:

استفاده از ظرفیت‌های نیروهای مسلح برای اجرای برنامه‌ها امر به معروف و نهی از منکر

جلسه معاونت دستگاه‌های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی برگزار شد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خوزستان هدف از تشکیل این جلسه را ابلاغ برنامه‌های سال1396 ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان خوزستان عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود شفیعی با تقدیر و تشکر از حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، بر همکاری همه یگان‌ها در اجرای فریضتین تأکید کرد و گفت: این دو فریضه از فرائض اسلام است و همه موظفیم طبق قانون و شرع نسبت به انجام تذکر لسانی و کتبی عمل کنیم.
وی با اشاره به شرح وظایف ابلاغی معاونت دستگاه‌های نظامی و قضایی در سال1396 خواستار بهره‌گیری و استفاده از ظرفیت‌های موجود در نیروهای مسلح در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی شد.
شفیعی تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در یگان‌های نیروهای مسلح و شهرک‌های مسکونی نظامی، تشکیل گروه‌های طلایه‌داران، آموزش امربه معروف و نهی از منکر برای اعضای شوراها و کارکنان و ارائه الگوهای رفتاری را از اهم وظایف ابلاغی برشمرد.
وی با اشاره به دستورالعمل ستادکل نیروهای مسلح و ماده 5 دستورالعمل اجرایی قانون امربه معروف و نهی از منکر، خواستار نظارت مستقیم فرماندهان بر اجرای مفاد قانون مذکور شد.
مدیر حقوقی و قضایی معاونت دستگاه‌های نظامی و قضایی استان نیز در این جلسه به تشریح ساختار ستاد و مدیریت‌های زیر مجموعه پرداخت.
مازیار وصالی با اشاره به ابلاغ قانون امربه معروف، تشکیل شوراهای امر‌به معروف و نهی از منکر را تکلیف یگان‌ها برشمرد و آن را لازم‌الاجرا دانست.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما