1396/11/23 دوشنبه

رئیس اسبق سازمان قضایی نیروهای مسلح تأکید کرد:

ضرورت ارزیابی و بازتعریف نقاط ضعف و قوت انقلاب

هم‌زمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسمی با حضور قضات و کارمندان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمد نیازی رئیس اسبق سازمان قضایی نیروهای مسلح در این مراسم گفت: انقلاب اسلامی علی‌رغم همه مشکلات، جنگ، تحریم، محاصره، سوءمدیریت و خیانت‌هایی که شده، با صلابت به راه خود ادامه می‌دهد.
وی بر ضرورت ارزیابی و بازتعریف نقاط ضعف و قوت انقلاب تأکید کرد و افزود: متأسفانه هم از داخل و هم از خارج تلاش می‌کنند که نقاط قوت انقلاب را نادیده بگیرند و نقاط ضعف را برجسته و به نسل سوم و چهارم القاء کنند و به دنبال تطهیر رژیم طاغوت هستند.
حجت‌الاسلام والمسلمین نیازی با اشاره به پیشرفت ها و موفقیت‌هایی که در سالیان پس از انقلاب در زمینه‌های علمی، کشاورزی و صنعتی به‌دست آمده، افزود: کسانی که قبل از انقلاب بوده‌اند به‌خوبی می‌دانند که وضع مملکت چه بوده و اکنون به کجا رسیده‌ایم و شعار استقلال و آزادی زمانی بیشتر مشخص می‌شود که بدانیم در قبل از انقلاب یک سفیر در این کشور همه‌کاره بود.
وی افزود: در دوران شکل گیری انقلاب، سفیر آمریکا به شاه گفت که ما نتیجه گرفته‌ایم که باید از مملکت خارج شوی و شاه تنها پرسید: به کجا باید بروم؟ این را مقایسه کنید با وضعیت امروز که ایران با صلابت در عرصه جهانی حاضر می‌شود. و.
رئیس شعبه 33 دیوان عالی کشور با بیان اینکه آمریکا به دنبال نابودی انقلاب است اما به برکت خون شهدا و از خودگذشتگی این مردم به هیچ جا راه نمی‌برد، اظهار داشت: آن‌ها در معادلات سوریه هرگز فکر نمی‌کردند وزنه به نفع ایران تغییر کند و سیاست های ایران باعث اضمحلال و نابودی داعش که آمریکایی ها به وجود آورده بودند، شد و وقتی این قدرت و صلابت را می‌بینند طبیعتاً بدنبال توطئه و دسیسه بر می آیند اما به یاری خدا و با رهبری مقتدرانه حضرت آیه ا... العظمی امام خامنه‌ای راه به جایی نخواهند برد.
حجت‌الاسلام والمسلمین نیازی در ابتدای سخنان خود ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) را تسلیت گفت و اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم پیامبر (ص) را به‌عنوان الگوی بشریت معرفی کرده تا به لحاظ منش، رفتار، اعتقاد و عمل به ایشان اقتدا کنیم و امام زمان (عج) حضرت زهرا (س) را به‌عنوان الگوی خویش معرفی می‌کنند و از این سخن چنین استنباط می‌شود که حضرت زهرا (س) آئینه تمام نمای پیامبر(ص) است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما