1398/3/14 سه‌شنبه

رئیس سازمان قضایی استان گلستان:

دوری از آموزه‌های امام خمینی (ره) چیزی جز تضعیف برای ما نخواهد داشت

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گلستان با بیان اینکه امروز در همه دنیا انقلابیون به راه امام راحل اقتدا می‌کنند و استمداد از راه امام و توجه به وصیت‌نامه امام (ره) به ما کمک خواهد کرد تا از مسیر درست خارج نشویم، گفت: دوری از آموزه‌های امام خمینی (ره) چیزی جز تضعیف برای ما نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام محمداسماعیل زارعی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان شب گذشته در مراسم سالگرد رحلت امام راحل در مسجد جامع امام علی النقی (ع) شهرستان میاندرود طی سخنانی اظهار کرد: امام راحل به تنهایی در مقابل استکبار جهانی ایستاد و با تمام خطراتی که در این مسیر ایشان را تهدید می‌کرد به مبارزات خود ادامه داد و رهبر تمام مستضعفان عالم شده است.

وی افزود: امام راحل یک بینش نو و جدیدی از آزادی و آزادگی را به دنیا نشان داد و با انقلاب خود که صرفا تنها انقلاب رحمانی نبود بلکه انقلاب مبارزه با استکبار بود نشان داد که دنیای تبعیض و فساد استکباری دیگر جایگاهی ندارد و ابهت این دنیا را شکسته است.

زارعی با بیان اینکه امروز در همه دنیا انقلابیون به راه امام راحل اقتدا می‌کنند و استمداد از راه امام و توجه به وصیت‌نامه امام (ره) به ما کمک خواهد کرد تا از مسیر درست خارج نشویم، تصریح کرد: دوری از آموزه‌های امام خمینی (ره) چیزی جز تضعیف برای ما نخواهد داشت.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان با اشاره به اینکه امروز مقام معظم رهبری با زنده نگه داشتن آموزه‌های امام (ره) پرچمدار خوبی برای انقلاب است، افزود: برخی مسؤولان ما متاسفانه امروز فقط شعار می‌دهند و در عمل چیزی در عملکرد آنها نمی‌بینیم و نتیجه‌اش می‌شود این مشکلاتی که شاهد هستیم.

وی گفت: تاکید امام خمینی (ره) بر این بود که مسؤولان با مردم مستضعف زندگی کنند نه اینکه از مردم فاصله بگیرند و در کاخ زندگی کنند و از درد و مشکلات مردم دور باشند.

زارعی با اعلام اینکه امروز دشمن برای نظام ما برنامه دارد، روزی چندین شرط برای مذاکره با ما می‌گذارد و روزی با عوام‌فریبی اعلام می‌کند ما بدون شرط حاضر به مذاکره هستیم، افزود: این یک فریب و مکر جدید دشمن برای شکست روحیه انقلابی ماست.

وی اضافه کرد: دولتمردان آمریکا هیچ فرقی با هم ندارد بوش، اوباما و ترامپ هیچ فرقی باهم ندارند و سیاست اینها درباره ملت ایران هیچ فرقی با هم ندارند و در دشمنی هر کدام‌شان سعی کردند از دیگری سبقت بگیرند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان ادامه داد: اکنون بستری که امام خمینی (ره) برای ما فراهم کرده را باید قدر بدانیم زیرا پرچم دین خدا با شعار عدالت و مبارزه با تبعیض و استکبار جهانی برافراشته شده و همه ملت‌های مستضعف دنیا با ندای امام و انقلاب بیدار شدند و فریاد استکبارستیزی سر دادند.

وی در پایان تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز است که مبانی و اندیشه‌های امام (ره) را در مسائل مختلف داخلی،خارجی و منطقه‌ای و به ویژه در مبانی فقهی و به خصوص در زمینه ولایت فقیه برای همگان تبیین کرده و این رویه را به فرهنگ تبدیل کنیم.

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما