1395/12/12 پنجشنبه

قاضی دادسرای نظامی خراسان جنوبی:

ساده زیستی حضرت زهرا (س) باید سبک زندگی زنان جامعه قرار گیرد

مراسم سوگواری ایام شهادت حضرت زهرا (س) با حضور کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی و خانواده‌هایشان در خارج از وقت اداری برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام الهی منش قاضی دادسرای نظامی استان گفت: حضرت زهرا (س) در راه دفاع از ولایت از نثار جان خود دریغ نکرد و وقتی مشاهده نمود ولایت مورد هجمه قرار گرفته و مردم مدینه بی‌تفاوت هستند تمام‌قد از ولایت دفاع کرد.
وی ادامه داد: مردم مدینه در راه دفاع از ولایت کوتاهی کردند و مورد خشم خداوند متعال قرار گرفتند و نتیجه آن این شد که دختران و نوامیس مسلمانان مورد تعرض و تجاوز سربازان شامی قرار گرفت و خلفای سفاک اموی برآنان مسلط شدند که از کشتن و غارت گری اموال و جان مردم ابایی نداشتند.
حجت‌الاسلام الهی منش تأکید کرد: مردم هر زمان اگر در راه دفاع از ولایت کوتاهی کنند خداوند آن مردم و جامعه را مورد عذاب و خشم خود قرار خواهد داد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به سبک زندگی حضرت زهرا (س) اشاره کرد و بیان داشت: ساده زیستی حضرت زهرا (س) باید امروز سبک زندگی مردم و زنان جامعه قرار گیرد زیرا رواج تجملات باعث گرفتاری و تیرگی روابط عاطفی و خانوادگی می‌شود.
وی به عبادت حضرت زهرا (س) اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت زهرا (س) تندیس عبادت و دل‌بسته خداوند بود.
در پایان، کلیه همکاران و خانواده‌هایشان بر سر سفره حضرت مهمان شدند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما