1397/2/11 سه‌شنبه

رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران:

برای مهیا شدن زمینه ظهور، همه مسئولیم تا گناه و خطا از جامعه پاک شود

رئیس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران گفت: برای اینکه زمینه ظهور مهیا شود همه ما مسئول هستیم تا گناه و خطا از جامعه پاک شود.

حجت الاسلام جواد صادق زاده در مراسم بزرگداشت نیمه شعبان در سازمان قضایی نیروهای مسلح مرکز گفت: علایم ظهور در کتب روایی چند چیز است؛ از جمله صیحه آسمانی، قیام سفیانی و ... است اما مهم این است که مردم آمادگی ظهور را داشته باشند.
وی افزود: امروز با وجود اینکه دانش و فناوری پیشرفت بسیاری کرده اما ظلم و ستم و آدم کشی نیز روز به روز افزایش یافته است که نمونه آن را در کشورهای سوریه، یمن، عراق و افغانستان شاهدیم که عرصه به جان همه مردم دنیا تنگ شده است.
حجت الاسلام صادق زاده با بیان اینکه زمانی می رسد که همه عالم فریاد منجی سر می دهند،گفت : برای مهیا شدن زمینه ظهور، همه ما مسئول هستیم تا گناه و خطا از جامعه پاک شود.
وی با اشاره به اینکه اجرای امر به معروف و نهی از منکر وظیفه تک تک انسان های یک جامعه است، افزود: الگوی ما در اجرای این فریضتین مهم، امام حسن (ع) و امام حسین (ع) هستند که چگونه درست وضو گرفتن را به آن پیرمردآموختند و نه تنها ناراحتی به‌وجود نیاوردند بلکه رفتار آنها باعث شد که پیرمرد عاشق رفتارشان شود.
وی تصریح کرد: با امر به معروف و نهی از منکر در پی عاشق کردن مردم باشیم نه اینکه دعوا و تنفر در جامعه ایجاد کنیم.
حجت الاسلام صادق زاده تأکید کرد: افضل اعمال انتظار فرج است؛ انتظار فرج قلبی و درونی است تا ما صالح نشویم مصلح نخواهد آمد و همه وظیفه داریم در این جهت تلاش کنیم و کسی نباید آن را به دیگری واگذار کند.
در پایان این مراسم، به مناسبت اعیاد شعبانیه سه روز مرخصی تشویقی به سربازان وظیفه سازمان قضایی نیروهای مسلح اعطا شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما