1398/7/6 شنبه

معاونت سازمان های نظامی به عنوان معاونت برتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان شناخته شد

معاونت سازمان های نظامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان به عنوان معاونت برتر این ستاد معرفی شد.

آیت‌ا... سید محمد حسینی‌شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان، در همایش سازمان های نظامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان که به میزبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان برگزار شد، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با ایمان، شجاع و با اخلاق هستند و باید جایگاه آنها همیشه حفظ گردد چون ضامن قدرت جمهوری اسلامی می باشند.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه عمومی است و همه باید در ساری و جاری کردن این فریضه الهی احساس مسئولیت کنند.
آیت‌ا... حسینی ‌شاهرودی افزود: اگر امر به معروف و نهی از منکر نباشد، فساد تمام جامعه را در بر می‌گیرد و رشد انسان‌ها تحقق پیدا نمی‌کند.

دکتر مجتبی شیرود بزرگی معاون سازمان های نظامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز در این همایش گفت: معاونت سازمان های نظامی به لحاظ تأثیرگذاری، از موفق ترین و فعال ترین معاونت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان بوده و جلسات و برنامه های مدون و منظمی با حضور فرماندهان ارشد، عقیدتی ها و بازرسی ها برگزار نموده است.
وی افزود: هر کجا مشکلی مشاهده شده با صراحت و جدیت ورود کردیم.
شیرود بزرگی همچنین یکی از اهداف قیام امام حسین(ع) را اجرای امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: قیام امام حسین(ع) بزرگترین امر به معروف تاریخ بشریت است و تا امروز نیز بشریت از آثارش سیراب می شود.
معاون سازمان های نظامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یکی از علل بی راهه رفتن جوامع بشری را سکوت در مقابل گناهکاران دانست و گفت: وقتی که قوم حضرت شعیب(ع) دچار عذاب شدند از حضرت پرسیدند چرا باید همه مردم دچار عذاب شوند؟ ایشان پاسخ دادند: به این دلیل که سایرین در مقابل گناهکاران سکوت کرده بودند و نسبت به آنها بی تفاوت بودند.
رئیس سازمان قضایی استان کردستان، تکرار گناه، تخلف و جرم را از اثرات این سکوت دانست و تصریح کرد: در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر هیچ کس حق اعمال سلیقه شخصی ندارد.
در پایان این همایش که جمع قابل توجهی از فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح استان حضور داشتند، از شیرودبزرگی معاون سازمان های نظامی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان به عنوان معاونت برتر این ستاد تقدیر شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما