1397/2/26 چهارشنبه

موفقیت فرزند کارمند سازمان قضایی آذربایجان غربی در جشنواره حضرت علی اکبر(ع)

در جشنواره فرهنگی حضرت علی اکبر (ع) فرزند یکی از کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان آذربایجان غربی به‌عنوان سرباز نمونه معرفی شد.

شهریار مسیب زاده فرزند آقای علی مسیب زاده کارمند سازمان قضایی نیروهای مسلح استان آذربایجان غربی که به عنوان سرباز نمونه سپاه عاشورای آذربایجان شرقی در این جشنواره شرکت کرده بود، به عنوان سرباز نمونه فرهنگی انتخاب و با اهدای لوح و هدیه ای از وی تقدیر به عمل آمد.
این سرباز نمونه در گفت و گو با روابط عمومی سازمان قضایی استان گفت: جوانان قطعاً با تاسی به شخصیت والای حضرت علی اکبر (ع) که مهمترین ویژگی ایشان همراهی با ولایت بود، به موفقیت خواهند رسید.
شهریار مسیب زاده افزود: جوانان امروز نیز همچون جوانان دوران انقلاب و دفاع مقدس، حضور خود را در صحنه برای اعتلای نظام نشان داده‌اند و استکبار از این حضور واهمه دارد.
وی با بیان اینکه نقشه‌های استکبار برای بی تفاوت کردن جوانان مسئله تازه ای نیست، اظهار داشت: دشمن بارها با توطئه‌های خود اراده جوانان ما را سنجیده و البته جوابش را هم گرفته است.
برگزیده جشنواره فرهنگی علی اکبر (ع) تاکید کرد: اگر چه جنگ امروز ، جنگ نظامی نیست ولی دشمن بداند در این جنگ فرهنگی نیز جوانان سینه سپر کرده و در برابرش ایستاده اند و کار دشمن چنان بیهوده است که ارزش پرداختن ندارد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما