1397/10/11 سه‌شنبه

حضور کارکنان سازمان قضایی استان مازندران در راه پیمایی نه دی

آئین گرامیداشت نهم دی در شهر ساری برگزار شد.

مراسم این روز، با حضور آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مردم و مسئولان و کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح مازندران در امامزاده یحیی ساری برگزار شد.
در این مراسم که با حضور انبوه زنان و مردان و اقشار مختلف از جمله روحانیون، دانشجویان، بسیجیان، دانش آموزان و خانواده های شهدا برگزار شد، شرکت کنندگان شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و ۹ دی روز رسوایی فتنه گران است، سر دادند.
حجت اسلام سیدصدرالدین شریعتی عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در این مراسم گفت: بصیرت و عشق به ولایت مردم ایران همانند دژ محکم در برابر دشمنان است و امروز در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بصیرت مردم به ولایت فقیه چندین برابر شده است.
وی افزود: انقلاب اسلامی بر مبنای استقلال و آزادی شکل گرفته است و در طی سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره دشمنان در صدد جمع کردن بساط انقلاب ایران بودند که با شکست مواجه شدند.
وی ادامه داد: درایت مردم در پشتیبانی از ولایت فقیه عامل موفقیت و تداوم پیروزی ها بوده است و حماسه ۹ دی متعلق به ملت بزرگ ایران است.
شریعتی گفت: در این روز انقلابی بزرگ برای تحکیم پایه‌ های اسلام و نظام جمهوری اسلامی رقم خورد به طوری که همه ترفندها و توطئه های دشمنان علیه این خنثی شد.
وی افزود: مردم مازندران و دیار علویان، ولایتمدارترین مردم ایران هستند و تقدیم بیش از ۱۰ هزار شهید و حضور در تمام عرصه های سیاسی و اجتماعی نشانه بالا بودن بصیرت و عشق به ولایت فقیه است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما