1398/7/8 دوشنبه

رئیس سازمان قضایی استان گلستان:

هیچ کس نمی تواند یاد و نام شهدا را از صفحه دل و جان مردم پاک کند

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان با خانواده دو شهید این سازمان دیدار و گفت وگو کرد.

حجت الاسلام محمداسماعیل زارعی کیاپی در دیدار با خانواده شهید حسن محمدعلیخانی گفت: خانواده شهدا مورد تکریم همه مردم هستند و ما وظیفه داریم خدمت خانواده شهدا برسیم و بگوییم همیشه به یاد شما هستیم.

وی افزود: خون شهدا بر زمین ریخته شد تا امروز مردم این آب و خاک در امنیت و آرامش زندگی کنند.

زارعی با بیان اینکه هر آنچه از علم، قدرت و امنیت داریم از برکت خون شهداست، گفت: هیچ کس نمی تواند یاد، نام و خاطره شهدا را از صفحه دل و جان مردم انقلابی ما پاک کند.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه اگرشهدا نبودند معلوم نبود زیر چکمه کدام یک از مستکبران عالم بودیم، افزود: مرز ما، کشور ما و هویت اسلامی ما به وسیله خون شهدا حفظ شده و این هدیه شهدا به انقلاب اسلامی است.

وی خطاب به مادر شهید علیخانی گفت: اجر پدران و مادران شهدا که چنین فرزندان پاکی را پرورش داده اند، متنعم شدن بر سفره شهداست و یقینا شهدا آنان را شفاعت خواهند کرد.

** حذف نام شهدا از کوچه و خیابان ها پا گذاشتن روی خون آنهاست
همچنین رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گلستان در دیدار با خانواده معظم شهیدان علی و حسن کریم آبادی گفت: اگر مسئولی به دنبال حذف نام شهدا از کوچه و خیابان ها باشد، بزرگترین خیانت را به شهدای عزیز انجام داده و باید در پیشگاه خداوند پاسخ گو باشد.

حجت الاسلام زارعی افزود: وقتی به فرموده مقام معظم رهبری ما همه چیزمان را مدیون شهدا هستیم احدی نمی تواند نام و یاد شهدا را از ذهن ها پاک کند.

وی گفت: احساس عاطفی مردم ما به شهید و شناختی که از اهداف شهدا در حفظ آرمان های انقلاب داشتند، تضمین یاد شهدا در جامعه است و حرکت در خلاف این مسیر از هیچ کس قابل قبول نیست.

زارعی تصریح کرد: خون شهدا نهال انقلاب را به درختی تنومند تبدیل کرده که شاخه های آن تا یمن، سوریه، نیجریه و فلسطین رسیده و عزت ما را به دنیا نشان داده است.

رئیس سازمان قضایی استان تأکید کرد: یکی از راه های قدردانی از خون شهدا قرارگرفتن در مسیر ولایت است؛ باید گفتمان ولایت را به عنوان ستون خیمه انقلاب گسترش دهیم و با تابعیت محض از ولایت فقیه گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

در پایان این دیدارها به پاس صبر و استقامت خانواده معظم شهدا، لوح یادبودی از سوی رئیس سازمان قضایی استان به خانواده معزز این شهدای بزرگوار اهدا شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما