1395/12/2 دوشنبه

به میزبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان؛

نشست روسا و دبیران شوراهای امر به معروف ونهی از منکر خراسان رضوی برگزار شد

نشست روسا و دبیران شوراهای امر به معروف ونهی از منکر خراسان رضوی به میزبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان برگزار شد.

حجت الاسلام علی اسماعیلی معاون سازمان های نظامی و قضایی امر به معروف و نهی از منکر استان در ابتدا، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س)، هدف از برگزاری این جلسه را آشنایی با دستورالعمل تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر برشمرد.
وی افزود: براساس قانون، مسئولیت معاونت سازمان های نظامی و قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر بر عهده سازمان قضایی نیروهای مسلح محول شده است.
اسماعیلی بر لزوم تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان ها و نهادها در جهت اجرایی شدن معنویات مقام عظمای ولایت همچنین عمل به قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر تأکید کرد.
در ادامه جلسه، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان توضیحاتی در خصوص قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر ارائه کرد و گفت: برای تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان ها، شرح وظایف درون سازمانی و برون سازمانی را ملاک کار قرار داده و اصل موضوع یعنی امر به معروف و نهی از منکر مورد توجه ویژه قرار گیرد.
در ادامه، اعضای حاضر در جلسه، دیدگاه ها و گزارشی از عملکرد سازمان متبوع خود ارائه کردند و احکام روسا، دبیران و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های تابعه قضایی به آنها ابلاغ شد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما