1398/1/15 پنجشنبه

تسهیلات جدید برای سربازان شهرهای پلدختر و معمولان/ تعویق 2 ماهه اعزام به سربازی

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح ‌گفت: مشمولان خدمت سربازی شهرهای پلدختر و معمولان نیز همانند شهرهای سیل‌زده گلستان از تعویق 2 ماهه اعزام به خدمت سربازی برخوردار خواهند بود.

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: تسهیلاتی که برای سربازان و مشمولان در استان گلستان اختصاص یافت به مشمولان شهرهای پلدختر و معمولان نیز تسری یافت.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح، تصریح کرد: فرماندهان باید وضعیت سربازانی که در مرخصی بوده‌اند ولی به دلیل سیل و مشکلات تردد نتوانستند خود را به موقع به محل برسانند بررسی کرده و تاخیر آ‌نها را موجه و جزو مرخصی اضطراری محاسبه کنند.

وی گفت: با توجه به حادثه سیل ویرانگر در استان‌های گلستان، مازندران و لرستان در راستای اجرای فرامین مقام معظم فرماندهی کل قوا و با توجه به خسارت‌های سنگینی که به خانه‌ها و راه‌ها وارد شد در خصوص اعزام مشمولین و سربازان وظیفه با توجه به بررسی‌های انجام شده تصمیمات جدیدی اتخاذ شد.

سردار کمالی تصریح کرد: در اعزام مشمولان مناطق پلدختر و معمولان نیز مثل مناطق سیل زده لرستان و مازندران 2 ماه تعویق اعمال خواهد شد.

وی گفت: اعزام مشمولین شهرها و استان‌های فوق‌الذکر در تاریخ 19 فروردین، یکم اردیبهشت و 19 اردیبهشت متعاقباً اعلام خواهد شد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد: کارکنان وظیفه مناطق فوق که در سایر استان‌ها خدمت می‌کنند به مدت یک ماه به مرخصی اضطراری فرستاده خواهند شد و سربازان یگان‌های نظامی و انتظامی مستقر در این استان‌ها که در حال کمک به مردم هستند از یک ماه مرخصی اضطراری برخوردار خواهند شد که در اختیار فرماندهان یگان‌ها بوده و پس از پایان ماموریت به آنها تعلق خواهد گرفت.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما