1398/12/13 سه‌شنبه

توضیحات معاون نیروی انتظامی درباره وضعیت سلامت سربازان در پادگان‌های آموزشی و سربازخانه‌ها

معاون تربیت و آموزش ناجا درباره وضعیت سربازان در پادگان‌های آموزشی و سربازخانه‌ها اظهار کرد: با اطمینان اعلام می‌کنم هیچ موردی از ابتلای سربازان عزیز وظیفه به ویروس کرونا را نداشتیم.

سردار حبیب اله جان نثاری با بیان اینکه بر مبنای تمهیدات پیش بینی شده اعم از ضدعفونی کردن و سم زدایی مراکز آموزشی، پادگان‌ها و سربازخانه ها، رعایت همه جانبه نکات و اصول بهداشتی در این مراکز، بررسی‌های بهداشتی و پزشکی روزانه و مداوم سربازان عزیز وظیفه، ارائه آموزش‌های لازم و ... تاکید کرد: پادگان‌های آموزشی و درجه داری نیروی انتظامی از نقاط امن و عاری از وجود هرگونه ویروس و بیماری می‌باشد.

معاون تربیت و آموزش ناجا با تاکید بر اینکه سربازان وظیفه را چون فرزندان خود عزیز می‌دانیم و بر حفظ سلامت جسم و روح آن‌ها دغدغه و تاکید داریم، بیان کرد: به خانواده‌های سربازان عزیز اطمینان می‌دهم جای هیچ گونه نگرانی نیست، حساسیت ما نسبت به سلامت سربازان عزیز وظیفه اگر بیشتر از خانواده‌ها نباشد قطعا کمتر نیست؛ این فرزندان عزیز در دستان ما چونان امانت هستند.

سردار جان نثاری خاطرنشان کرد: برای حفظ سلامت سربازان در این شرایط نه تنها غلفتی صورت نمی‌گیرد بلکه از همه ظرفیت‌ها بهره گرفته ایم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما