1398/1/28 چهارشنبه

تشویق سرباز وظیفه شناس پاسگاه انتظامی پلدختر

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سرباز وظیفه شناسی که برای خدمت به سیل زدگان مسیر ۳۵ کیلومتری مسدود خانه تا پادگان را پیاده و با عبور از مناطق کوهستانی و صعب العبور سپری کرد مورد تشویق قرار خواهد گرفت.

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با فارس با اعلام خبر فوق اظهار داشت: هزاران نفر از سربازان با حضور در مناطق سیل زده حماسه آفریدند که تلاش این عزیزان کمتر دیده می شود.

وی گفت: محمد جواد کریمی پویا سرباز وظیفه شناسی که عشق خدمت به سیل زدگان وی را بر آن داشت تا برای برگشتن به محل خدمت مسیر ۳۵ کیلومتری خانه تا پادگان را با عبور از مناطق کوهستانی و صعب العبور سپری کند مورد تشویق قرار خواهد گرفت.

سرباز کریمی پویا که جمعی پاسگاه انتظامی جایدر فرماندهی انتظامی شهرستان پلدختر است پس از وقوع سیلاب در محل خدمت همچنین انسداد محور رومشگان به پلدختر، با وجود دارا بودن مرخصی، به عشق خدمت به سیل‌زدگان،در صدد بر آمد تا به محل خدمت خود بازگردد؛ بنابراین با توجه به قطع ارتباط تمامی مسیرها به پلدختر از محل سکونت خود در یکی از روستاهای شهرستان رومشگان تا محل خدمت را که مسیری در حدود ۳۵ کیلومتر بود را پیاده طی کرد.

وی مسیر 35 کیلومتری محل سکونت تا پلدختر را پس از گذشت 8 ساعت پیاده روی از طریق کوه‌ها و مناطق صعب العبور طی کرد.

این گزارش حاکی است سرباز کریمی علت مراجعت خود را به‌صورت پیاده و عبور از مناطق سخت و ناهموار، خدمت رسانی به سیل زدگان اعلام کرد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما