1398/1/26 دوشنبه

رئیس سازمان قضایی استان خراسان جنوبی:

تروریست خواندن سپاه ناشی از شکست تکفیری‌ها و عوامل استکبار جهانی در منطقه است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی با فرمانده تیپ مردم پایه سپاه انصار الرضا(ع) و فرمانده گروه پنجم هوا فضای سپاه دیدار کرد.

محمدحسین محمدپور در این جلسه، با اشاره به این سخن امام خمینی(ره) که اگر سپاه نبود کشور نبود، اظهار داشت: مصوبه اخیر دولت آمریکا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به علت مجاهدت های سپاه در برابر تروریست های تکفیری و شکست عوامل استکبار جهانی در منطقه است که این فعالیت‌ها خارچشم دشمنان شده است.
وی ادامه داد: وقتی در آستانه روز پاسدار این اقدام خصمانه توسط دولت آمریکا صورت می گیرد نشان دهنده این است که پاسداران غیور وظایفشان را به درستی انجام می دهند.
محمدپور با اشاره به سیل اخیر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مجموعه نیروهای مسلح کشور با فرمان مقام معظم رهبری وارد عرصه شدند و به نوعی می توان گفت حماسه آفرینی کردند.
در ادامه این نشست، دادستان نظامی استان آمار پایین جرایم در سپاه را ناشی از اخلاص کارکنان برشمرد و گفت: سپاهیان، دشمنان را به گونه ای خوار کردند که به یاوه گویی افتاده اند.
همچنین فرمانده تیپ مردم پایه سپاه انصار الرضا(ع) در این دیدار، تروریستی خواندن سپاه از سوی آمریکا در آستانه روز پاسدار را باعث جهانی شدن این روز دانست.
سرهنگ غلامعلی تناکی حمایت های سازمان قضایی نیروهای مسلح از مجموعه سپاه را بسیار امیدوار کننده برشمرد و افزود: یک نفر رزمنده در میدان نبرد، ده نفر پشتیبان می خواهد و قطعا حمایت های سازمان قضایی نیروهای مسلح در حوزه های مرتبط، اجر رزم دارد.
فرمانده گروه پنجم هوا فضای سپاه خراسان جنوبی در ادامه این دیدار گفت: نیروی هوافضای سپاه جز چهار کشور برتر پهپادی در دنیا است و امیدواریم با حمایت های مردم بتوانیم موفق تر باشیم زیرا معتقدیم کسب رتبه آسان است، لکن نگه داشتن آن سخت و دشوار است.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما