1396/1/29 سه‌شنبه

به همت سازمان قضایی استان اصفهان؛

برپایی کارگاه آموزشی ویژه مسئولین نظارت و تائید صلاحیت سپاه صاحب‌الزمان (عج)

به همت سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان، کارگاه آموزشی ویژه مسئولین نظارت و تائید صلاحیت سپاه صاحب‌الزمان (عج) برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه آموزشی، مهدی تشکری رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اصفهان، از تعامل و همکاری حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه صاحب‌الزمان (عج) در برگزاری این کارگاه تشکر کرد.
وی در خصوص اهداف برگزاری این دوره‌ها گفت: آشنایی هر چه بیشتر نیروهای پایور با شرح وظایف محوله در راستای اجرای دستورات قضایی و توجه و دقت بیش‌ازپیش نیروها به قوانین و دستورالعمل‌های مربوطه از اهداف برگزاری این دوره‌ها است.
تشکری در بخش دیگری از سخنانش به ارائه گزارشی از روند برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی سازمان قضایی در سطح یگان‌های مختلف نظامی و انتظامی استان اصفهان پرداخت و حاصل آن را کاهش ورودی پرونده‌ها به سازمان قضایی دانست.
در ادامه، حجت‌الاسلام غفاری پور مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه صاحب‌الزمان (عج) با تشکر از مجموعه سازمان قضایی به خاطر برگزاری این دوره، به اهمیت آشنایی نیروهای حوزه نمایندگی سپاه با قوانین و مقررات اشاره کرد.
در این کارگاه آموزشی، حجت‌الاسلام علی هادیان دادستان نظامی استان اصفهان در خصوص اصول حاکم بر رفتار حرفه‌ای ضابطان قضایی و مسئولیت ضابطان و حمایت‌های قانون از آن‌ها، حیدرعلی نصر اصفهانی رئیس شعبه اول دادگاه نظامی دو اصفهان پیرامون شناخت ضابطان و تقسیم‌بندی آن و محمدصادق رحیمی قاضی اجرای احکام دادسرای نظامی استان اصفهان در خصوص وظایف و اختیارات ضابطان به ایراد سخن پرداختند و در پایان از مباحث مطرح‌شده آزمون به‌عمل آمد.
لازم به ذکر است که در این کارگاه آموزشی مسئولین و کارکنان نظارت و تائید صلاحیت شاغل در سپاه صاحب‌الزمان (عج) و نواحی مختلف سپاه در شهرهای استان اصفهان شرکت داشتند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما