1396/9/7 سه‌شنبه

افتتاح پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم سازمان قضایی استان اردبیل

پایگاه مقاومت بسیج سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل با نام شهدای مدافع حرم در مراسمی با حضور فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) و پدر شهید مدافع حرم علی آقایی افتتاح شد.

در این مراسم، کریم نوروزی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل، هدف از راه اندازی این پایگاه را حفظ روحیه جهادی و انقلابی و حضور فعال نیروهای بسیج کارکنان سازمان قضایی استان در کلیه عرصه ها عنوان کرد.
وی وظیفه اصلی بسیج را حفاظت و پاسداری از انقلاب اسلامی، دستاوردهای و ارزش های آن و عمل به وصایای شهدا عنوان داشت و افزود: پیروی از فرمان مقام معظم رهبری، مسئولیت پذیری، مدیریت فرهنگی و ترویج سبک زندگی اسلامی، از جمله مهمترین وظایف بسیجیان در حال حاضر بوده و لازم است این قشر مؤثر در جامعه با برخورداری از بصیرت و آگاهی کامل، در این راه حرکت کنند.
نوروزی با بیان اینکه، بسیج معجزه پیامبر گونه امام (ره) است و این راز ماندگاری بسیج است، افزود: امروز بسیج در تمامی عرصه ها حلال مشکلات بوده و نیاز دستگاه قضایی به بسیج بیش از هر زمان دیگری است.
وی ادامه داد: اگر فرهنگ بسیج در جامعه شیوع پیدا کند و کارکنان دستگاه قضایی نیز بسیجی وار عمل کنند مشکلات دستگاه قضایی حل خواهد شد.
سردار جلیل بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) نیز در این مراسم اظهار داشت: هرجا که مدیریت، نیاز به انجام فعالیت‌های ویژه داشته، قطعاً بسیج حاضر بوده و امروزه بسیج یک اداره و تشکیلات اداری نیست، بلکه تفکر و فرهنگ و الگویی برگرفته شده از نهضت عاشورا است.
وی تصریح کرد: بسیج در انقلاب اسلامی به‌عنوان یک نیروی خدمتگزار در خدمت تمامی ارگان ها در هر موقعیت و زمانی بوده و هست و هدف اصلی آن خدمتگزاری خالصانه به نظام و مردم است.
در خاتمه، کریم نوروزی رئیس سازمان قضایی استان اردبیل به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای مدافع حرم منصوب همچنین با اهداء لوح و هدیه نفیس از پدر شهید جاویدالاثر مدافع حرم علی آقایی نیز تجلیل شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما