1397/2/22 شنبه

رئیس سازمان قضایی استان سیستان و بلوچستان:

مردم منطقه سیستان و بلوچستان همراه نظام هستند و مسئولان از این فرصت استفاده کنند

معاون حقوقی و امور مجلس سپاه پاسداران با رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان در این دیدار ضمن تقدیر از تعامل خوب سپاه استان با سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: عملکرد سپاه در خصوص جذب و مشارکت اقوام و طوایف بسیار خوب بوده و بازخورد مثبتی هم در بین ساکنان منطقه داشته چون مورد اعتماد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران واقع شده اند.
مرتضی تمیزی تأکید کرد: مردم این منطقه همراه نظام هستند و مسئولان باید از این فرصت استفاده کنند.
وی با بیان اینکه هدف سازمان قضایی و نیروهای مسلح اجرای عدالت و برقراری امنیت است، اظهار داشت: رسالت ما در سازمان قضایی، تقویت سیستم فرماندهی و تحکیم مبانی انضباط در نیروهای مسلح و در نهایت موفقیت آنان در اجرای مأموریت ها است.
این مقام قضایی با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح وظیفه خطیر و ارزشمند تولید امنیت را برعهده دارند و باید آموزش ها آنان منطبق با مأموریت ها باشد، تصریح کرد: استفاده از سلاح و مهمات به‌صورت اصولی و قانونی صورت پذیرد و تیراندازی ها منطبق با قانون بکارگیری سلاح و برحسب دستور فرماندهی باشد.
سپس سردار علی اصغر گرجی زاده معاون حقوقی و امورمجلس سپاه نیز از مسئولین سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان به جهت تعامل سازنده با سپاه استان قدردانی کرد.
وی اظهار داشت: به گفته فرماندهان ارشد سپاه در استان، سازمان قضایی در رسیدگی به پرونده های کارکنان نیروهای مسلح، به‌خصوص سپاه، دقت، سرعت و عدالت لازم را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده که این مهم جای بسی تقدیر و تشکر دارد.
وی افزود: علاوه بر دقت و سرعت شایسته در رسیدگی‌های قضایی، انتظار ما این است که سازمان قضایی نیروهای مسلح کماکان در خصوص آموزش های قضایی و آگاه‌سازی کارکنان، همکاری خود را استمرار ببخشد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما