1395/10/8 چهارشنبه

دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان:

هدف اصلی دادسرای نظامی در برخورد با تخلفات، صیانت از نیروهای مسلح است

دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: هدف اصلی دادسرای نظامی در برخورد با تخلفات، تقویت یگان‌ها و صیانت از نیروهای مسلح است.

میرشکاری در دیدار با رئیس و مسئولین حفاظت اطلاعات سپاه سلمان استان یکی از رسالت‌های سازمان قضایی نیروهای مسلح را پیشگیری از وقوع جرم عنوان کرد و افزود: اگر در گزارش جرایم به دادسرای نظامی حساسیت وجود داشته باشد قطعاً نیروهای مسلح سالمی خواهیم داشت.
وی اضافه کرد: اگر یک بیماری مسری در سطح جامعه شیوع پیدا کند و درمان و پیشگیری نشود در جامعه فراگیر خواهد شد؛ جرم و تخلف هم به همین شکل است اگر با مجرم برخورد نشود قطعاً جرم به دیگر افراد سرایت خواهد کرد.
میرشکاری ادامه داد: عدم برخورد به‌موقع و مناسب با افراد متخلف در نهایت انسجام و انضباط یگان را خدشه‌دار می‌سازد.
دادستان نظامی استان سیستان و بلوچستان، پیروی از ولایت‌فقیه را از عوامل عدم انحراف در مجموعه نیروهای مسلح برشمرد و تصریح کرد: امروز همه مردم و خصوصاً نیروهای مسلح باید هوشیاری خود را حفظ کنند و قطعاً اگر خط قرمز ما سیاست‌های فرمانده معظم کل قوا باشد، منحرف نخواهیم شد.
میرشکاری با بیان اینکه سرلوحه کار نیروهای مسلح باید اخلاق‌مداری، صداقت و تعهد باشد، تأکید کرد: اولین و مهم‌ترین اصل در یک نیروی حفاظتی، خداترسی است و کسی که در مجموعه نیروهای مسلح و خصوصاً در زمینه امنیتی فعالیت می‌کند باید فردی سالم و متعهد باشد تا مأموریت خود را به‌درستی انجام دهد.
وی با اشاره به نقش سپاه پاسداران در بومی‌سازی امنیت در منطقه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در حوزه بسیج هرچه نظارت و حساسیت بیشتر باشد به نتایج بهتری خواهیم رسید و امنیت پایداری را در منطقه شاهد خواهیم بود.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما