1396/8/21 يكشنبه

فرمانده انتظامی خراسان رضوی:

حمایت‌های سازمان قضایی باعث دلگرمی کارکنان نیروی انتظامی شده است

نشست مشترک مدیران سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان رضوی با فرمانده و معاونین انتظامی و مرزبانی استان به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان رضوی در این نشست گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح به نوعی همکار نیروی انتظامی است و با همکاری و تعامل این سازمان شاهد ارتقاء امنیت استان هستیم.
سردار قادر کریمی از پشتیبانی و حمایت مدیران سازمان قضایی نیروهای مسلح تقدیر و تشکر کرد و گفت: این حمایت ها باعث دلگرمی کارکنان نیروی انتظامی در مأموریت ها شده است.
وی با بیان اینکه احساس امنیت باعث شادی جامعه می شود، افزود: در عملیات‌هایی که برای افزایش امنیت جامعه صورت می گیرد باید شاهد کاهش تلفات و افزایش نشاط و بالندگی باشیم.
سردار کریمی همچنین از میانگین ده دقیقه‌ای رسیدن پلیس به محل وقوع جرم خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این وضعیت بهبود یابد.

* استفاده از سلاح؛ متناسب با مأموریت
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان نیز در این نشست، از خدمات ارزنده فرماندهان قبلی نیروی انتظامی استان تقدیر کرد و گفت: مأمورین پلیس در اجرای وظایف انتظامی و وظایفی که در مقام ضابط باید انجام دهند، دقت بیشتری بنمایند.
حجت الاسلام علی اسماعیلی با تأکیدبر اینکه علاوه بر رعایت حقوق مردم، امنیت نیز باید برقرار شود، افزود: در مأموریت هایی که نیروی انتظامی انجام می دهد در صورتی که نیاز به سلاح است این سلاح باید متناسب با همان عملیات باشد.

* آمادگی برای برگزاری کلاس‌های حقوقی و قضایی
دادستان نظامی استان نیز با گرامی داشت یاد شهدای نیروی انتظامی گفت: رفع مشکلات مردم خواسته مقام معظم رهبری هست که این مسئله در اولویت های ناجا قرار گیرد.
محمدرضا خاکشور، همفکری در حل مشکلات و کمبودها را مؤثر دانست و گفت: موضوع آموزش، جزء موضوعات ضروری است و این سازمان با استفاده از ظرفیت علمی و تخصصی که قضات دارند آماده برگزاری کلاس های آموزش است.
در پایان این نشست نیز از زحمات فرماندهان و معاونین نیروی انتظامی و مرزبانی استان با اهداء لوح و هدایایی از سوی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی تقدیر به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما