1396/8/15 دوشنبه

رئیس سازمان قضایی استان سیستان و بلوچستان:

نیروهای مرزبانی در خط مقدم مبارزه با مخلان امنیت هستند

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان از گردان مرزی نگور بازدید کرد.

مرتضی تمیزی پس از بازدید در جمع کارکنان این یگان گفت: حوزه مأموریتی شما بسیار حساس بوده و تهدیدات و آسیب های پیرامونی به شکل های مختلف، همیشگی وجود دارد و اگر آمادگی کامل در مقابله با آن ها نداشته باشید قطعا آسیب خواهید دید.
وی با بیان اینکه وقوع درگیری و حوادث مرزی تا مدت ها جامعه و نظام را درگیر خود می کند، اظهار داشت: این اتفاقات می تواند از بعد داخلی و خارجی تا مدت های طولانی دستگاه های اجرایی و دیپلماسی کشور را درگیر کرده تا تبعات آن را مرتفع نمایند لذا برای جلوگیری از این مسائل باید همیشه هوشیار و آماده باشید.
تمیزی تأکید کرد: وقتی یگانی در اوج آمادگی و از توان رزمی و اطلاعاتی خوبی برخوردار باشد هیچگاه آسیب پذیر نبوده و در پاسداری از مرزها موفق است.
این مقام قضایی با تأکید بر اینکه نیروهای مرزبانی در خط مقدم برقراری امنیت و مبارزه با مخلان امنیت هستند، تصریح کرد: با وجود امنیت است که می توان در حوزه های مختلف از جمله اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و... فعالیت تاثیرگذار در جامعه انجام داد و به سمت رشد و تعالی حرکت کرد.
وی با اشاره به اینکه مردم و مسئولین در سایه امنیتی که مرزبانان ایجاد می کنند می توانند به فعالیت های تاثیرگذار خود بپردازند، گفت: دولت و مسئولین اجرایی می توانند با آسودگی خاطر به برنامه ریزی طرح های توسعه ای خود در منطقه و کشور پرداخته و مردم هم با سرمایه گذاری در طرح های اجرایی به رشد و پیشرفت در ابعاد مختلف برسند لذا کار شما ارزشمند است آن را کوچک نشمارید.
تمیزی با بیان اینکه پلیس با محور قرار دادن قانون و مردم می تواند به موفقیت برسد، تاکید کرد: در انجام مأموریت ها به قانون توجه ویژه ای داشته باشید و در مقابل هنجارشکنان، گروهک ها و دشمنان محکم ایستادگی و مبارزه کنید لیکن با مردم و شهروندان عادی با نرمش برخورد کنید چون امید مردم به شماست.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان وبلوچستان در پایان با اهدا لوح و هدیه ای از خدمات شایسته سرهنگ طاهرپور فرمانده گردان مرزی نگور تقدیر بعمل آورد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما