1396/5/16 دوشنبه

رئیس سازمان قضایی استان اردبیل:

اقتدار و صلابت نیروهای مسلح در سایه نظم و انضباط و قانونمندی حاصل می شود

رئیس سازمان قضایی و دادستان نظامی استان اردبیل از مناطق مرزی استان بازدید کردند.

کریم نوروزی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در جریان این بازدید در جمع کارکنان تیپ 37 حضرت عباس (ع) سپاه گفت: رسالت سازمان قضایی نیروهای مسلح پشتیبانی از نیروهای مسلح به عنوان مرزبانان حریم امنیت عمومی و مرزهای خارجی کشورمان است.
وی با بیان اینکه صیانت و حفاظت از نیروی انسانی بسیار مهم و اساسی است، افزود: مهم‌ترین و اساسی‌ترین سرمایه در نیروهای مسلح نیروی انسانی است که برتر از هر امکانات و تجهیزاتی است.
کریم نوروزی افزود: مرزبانان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مهمترین نقش در اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را عهده دار هستند و دفاع از این اقتدار که وظیفه دادسرا و دادگاه های نظامی است، عین دفاع از اقتدار و حاکمیت نظام در اجرای منویات مقام معظم رهبری است.
وی تأکید کرد: اقتدار و صلابت شما پاسداران مرزبان در سایه نظم و انضباط و قانونمندی حاصل می شود.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اردبیل گفت: حفاظت از حقوق کارکنان نظامی و انتظامی از وظایف و رسالت های مهم دادسراها و دادگاه‌های نظامی است.
وی همچنین به سربازان وظیفه شاغل در پایگاه های مرزی سپاه گفت: اشتغال شما به خدمت در این نقطه و با این همه مشکلات، قابل درک و ملاحظه است و هزینه امنیت کشور را شما و خانواده های تان می پردازید.
نوروزی تأکید کرد: همواره گوش به فرمان فرمانده باشید و هرگز توصیه فرماندهان را سخت گیری تلقی نکنید که سلامت و امنیت شما به لحاظ تهدیداتی که هست با عمل به این توصیه ها تأمین می شود.
سید محسن قریشی دادستان نظامی استان اردبیل در ادامه گفت: عملکرد مثبت و ستودنی سپاه در این برهه زمانی به طور مستقیم و غیرمستقیم با میزان ضریب امنیتی کشورمان مرتبط است.
مسئولان سازمان قضایی استان اردبیل در جریان این بازدید از نقاط صفر و صعب العبور مرزی و از تک تک پایگاه ها و برجک های نگهبانی بازدید به عمل آوردند و از اوضاع و شرایط مرز و همچنین توان رزمی کارکنان تیپ 37 آگاه شدند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما