1396/9/8 چهارشنبه

تقدیر استاندار خراسان رضوی از خدمات سازمان قضایی نیروهای مسلح استان

استاندار خراسان رضوی از خدمات سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تقدیر کرد.

علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی در همایش تجلیل از فرماندهان نیروهای مسلح استان گفت: در راهپیمایی عظیم اربعین به جهانیان نشان دادیم که شیعه و سنی در کنار هم متحد و در برابر تفکرات تکفیری قرار دارند.
استاندار خراسان رضوی با گرامی‌داشت آغاز امامت حضرت مهدی(عج) یادآور شد: در این ایام مراقب باشیم که اقدامات برخی گروه‌های مدعی که خود را منتظر ظهور می دانند، منجر به خدشه‌دار شدن وحدت مسلمین نشود.
علیرضا رشیدیان اضافه کرد: انتظاری که در مکتب انقلاب اسلامی مطرح است متفاوت با انتظاری است که برخی نحله ها از جمله انجمن حجتیه از آن سخن می گویند؛ انتظار راستین مانند تقوای ستیز است که برای اعتلای کلمه ا... و فراهم کننده زمینه برپایی حکومت آن حضرت است.
وی تأکید کرد: توفیق سربازی امام زمان(ع) و شهادت در راه اعتلای کلمه ا... و انتظار تشکیل دولت موعود جهانی، از افتخارات هر مؤمنی است.
استاندار خراسان رضوی در ادامه، با تقدیر از اقدامات سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گفت: هر مسئولیتی به اندازه خودش نیاز به مراقبت دارد و هر چه قدرت بالاتر باشد باید مراقب نیز بیشتر باشد.
وی با اشاره به لزوم خودمراقبتی در میان نیروهای مسلح گفت: علاوه بر خودمراقبتی وجود شبکه های نظارتی از جمله بازرسی و حفاظت اطلاعات در این نیروها از ابزارهای مهم نظارتی در این عرصه است.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: در واقع ما قادر به ارج نهادن و تجلیل از خدمات و فعالیت های موثر فرماندهان به جهت برقراری نظم و امنیت نیستیم.
در پایان این مراسم که به همت سازمان قضایی نیروهای مسلح استان خراسان رضوی برگزار شد، از فرماندهان نظامی منطقه شمال شرق کشور با اهداء لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما