1397/10/16 يكشنبه

در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مطرح شد:

بررسی بودجه سال 1398 سازمان قضایی نیروهای مسلح

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی بودجه سال 1398 سازمان قضایی نیروهای مسلح در این کمیسیون خبر داد.

حجت الاسلام حس نوروزی با بیان اینکه بودجه سازمان قضایی نیروهای مسلح در لایحه 98 در نشست امروز بررسی شد، یادآور شد: این سازمان در 31 استان شعبه دارد و مقرر شد در سایر مناطق مانند رباط کریم، سراوان و زابل نیز شعبه داشته باشد.
وی افزود: بودجه این سازمان در لایحه 98، 214 میلیارد تومان است که مسئولان سازمان بر این باور هستند که بودجه شان باید 337 میلیارد تومان باشد؛ سازمان دارای 324 قاضی است در حالی که نیاز به 376 قاضی دارند و با کمبود نیرو مواجه هستند.
نماینده مردم رباط کریم در مجلس دهم افزود: این سازمان برای تملک دارایی همچنین استخدام قضات و کارمندان جدید نیازمند کمک و مساعدت است که مقرر شد ما پیشنهاد افزایش بودجه آنها را از 214 میلیارد تومان به 337 میلیارد به کمیسیون تلفیق داشته باشیم.
نوروزی یادآور شد: مسئولان سازمان برنامه و بودجه در نشست امروز مطرح کردند که اگر چه تکلیف بود که به خاطر تحریم از کل بودجه دستگاه‌ها 11 درصد کسر کنیم اما بودجه سازمان قضایی نیروهای مسلح را به صورت کامل پرداخت کردیم.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما