1396/8/22 دوشنبه

حضور دادستان نظامی استان گلستان در نقطه صفر مرزی ایران و ترکمنستان

دادستان نظامی استان گلستان با حضور در نقطه صفر مرزی ایران و ترکمنستان با مرزبانان هنگ مرزی اترک دیدار و گفت‌وگو کرد.

رحیم رحیمی در این بازدید به مسائل حقوقی که مرزداران در حین خدمت ممکن است با آن مواجه شوند، اشاره کرد و گفت: یکی از بزرگترین و مهمترین دغدغه‌ها در جوامع مختلف و حتی کشورهای پیشرفته دنیا، داشتن امنیت و آرامش است که در همه ادوار سهم عمده ایجاد و حفظ این امنیت، مرهون زحمات نیروهای مسلح بوده است.
وی افزود: اگر کشوری نتواند امنیت خود را حفظ نماید اقتدارش در دنیا تضعیف می‌شود و در این شرایط نمی‌تواند به‌طور مستقل در سطح بین‌الملل حضور پیدا کند.
رحیمی تصریح کرد: چنانچه کشوری موقعیت جغرافیایی و راهبردی فوق‌العاده‌ای داشته باشد و از منابع طبیعی و سرمایه سرشاری برخوردار باشد اما نتواند امنیت لازم را برای مردم خود تأمین نماید، قطعاً مورد طمع جهان‌خواران و استعمارگران قرار خواهد گرفت.
دادستان نظامی استان گلستان با اشاره به امنیت حاکم بر جمهوری اسلامی افزود: آرامش امروز ما نتیجه همت جوانانی است که با اهدای خون خود امنیت این نظام را تضمین کردند.
وی افزود: امروز نیز به پشتوانه شهدا، رهبری حکیمانه مقام عظمای ولایت و تلاش نیروهای مسلح به‌خصوص مرزبانان عزیز، استقلال و تمامیت ارضی کشور را حفظ کردیم.
در پایان این دیدار، دادستان نظامی استان به تشریح جرایم فرار از خدمت، سهل‌انگاری موجب افشاء اطلاعات، تخلیه تلفنی و ارتباط با بیگانگان پرداخت و به سؤالات حاضران پاسخ داد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما