1397/9/6 سه‌شنبه

دادستان نظامی جدید استان خراسان جنوبی:

رسیدگی به جرایم را به حداقل زمان ممکن خواهیم رساند

دادستان نظامی استان خراسان جنوبی گفت: دادسرای نظامی استان رسیدگی به جرایم را به حداقل زمان ممکن خواهد رساند.

محمدعلی جلوه گر دادستان نظامی استان خراسان جنوبی در گفت و گو با روابط عمومی استان اظهار داشت: قانون گذار وظایف گسترده ای را بر عهده دادستان ها به عنوان مدعیان عموم قرار داده است.
وی با بیان اینکه وظیفه خاص و ظریفی بر عهده دادستان های نظامی قرار گرفته است، افزود: رویکرد سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی در این مسئولیت فعال و سیال خواهد بود چراکه معتقدیم کار انقلابی تنها با فعال بودن انجام می شود.
دادستان نظامی استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تلاش سازمان قضایی نیروهای مسلح برای پیشگیری از وقوع جرم بیش از پیش خواهد شد، گفت: در نیروهای مسلح که حافظ امنیت عمومی هستند وقوع حتی یک جرم هم زیاد است و باید آن را کنترل کرد.
وی ادامه داد: با استفاده از تعامل سازنده و بسیار خوبی که با فرمانده های نیروی مسلح داریم سعی در برگزاری بیشتر کلاس های توجیهی و بهره گیری از تجربیات این نیروها خواهیم داشت.
جلوه گر با بیان اینکه باید توجه ویژه ای به حقوق عامه صورت پذیرد، عنوان کرد: در همین راستا نظارت بر حسن وظایف کارمندان نیروهای مسلح و افزایش بازدیدهای غیرمترقبه را در دستور کار قرار خواهیم داد.
وی با اشاره به اینکه جهت پاسخ گویی به مشکلات قضایی مردم قصد راه اندازی سامانه ای ۲۴ ساعته را داریم، بیان کرد: سرعت همراه با دقت، حساسیت و قاطعیت همواره سرلوحه کار سازمان قضایی نیروهای مسلح است.
دادستان نظامی خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت رضایت مندی ارباب رجوع اظهار کرد: دادسرای نظامی استان رسیدگی به جرایم را به حداقل ترین زمان ممکن خواهد رساند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما