1396/8/17 چهارشنبه

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه:

سازمان قضایی نیروهای مسلح از نیروهای انقلابی با سابقه شکل گرفته است

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح یک نهاد و مجموعه ای است که از دل انقلاب برخاسته و با انقلاب شکل گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان همدان با تسلیت اربعین حسینی اظهار داشت: پیامبر(ص) می فرمایند که شور و علقه امام حسین (ع) نزد مومنین یک حرارت و گرمایی دارد که هیچ‌وقت سرد نمی شود.

وی همچنین زنده نگه داشتن و تبلور یاد امام حسین (ع) را در هر زمان متفاوت دانست و اظهار داشت: به هر حال عشق به امام حسین (ع) در هر زمان به یک نوع و روشی نمایان می شود گاهی به صورت شعرخوانی، گاهی روضه خوانی و سینه زنی و در حال حاضر هم پیاده روی اربعین که دارای عظمت و برکت زیادی است.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب افزود: امروز شاهد این هستیم که راهپیمایی اربعین برپا می شود و خبرش به گوش جهانیان می‌رسد و تیتر اول اخبار کشورهای جهان می شود؛ این راهپیمایی عظیم را موضوعیت بخشیده که امام حسین (ع) باید همیشه زنده بماند و شهادت ایشان و روایت عاشورا به گوش دنیا برسد.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در بخش دیگری از صحبت هایش به ویژگی های سازمان قضایی نیروهای مسلح اشاره کرد و اظهار داشت: سازمان قضایی نیروهای مسلح دو ویژگی خاص دارد؛ یک ویژگی، صیانت کردن از جایگاه نیروهای مسلح است که به تعبیر امیرالمؤمنین علی (ع) دژهای مستحکم نظام و عزت، زیبایی و زینت حاکمان و عزت دین هستند و در واقع امنیت و آرامش مردم به نیروهای مسلح بستگی دارد.

وی افزود: ویژگی دوم سازمان قضایی نیروهای مسلح این است که یک نهاد و مجموعه ای است که از دل انقلاب برخاسته و با انقلاب شکل گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب ادامه داد: اگر سازمان قضایی نیروهای مسلح مجموعه ای است که سلامت در آن وجود دارد به همین دو ویژگی بر می گردد.

وی با بیان اینکه از مجموعه‎ای که این ویژگی ها را دارد، انتظار مضاعفی می رود، تصریح کرد: حتی یک مورد ناسالمی در سازمان قضایی نیروهای مسلح هم غیر منتظره است.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه تصریح کرد: یکی از ویژگی های سازمان قضایی نیروهای مسلح که باید حفظ شود این است که یک مجموعه انقلابی، ارزشی، معنوی و الگو باقی بماند و ان‌شاالله خدا به همه توفیق دهد تا بتوانند به این شکل عمل کنند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما