1397/10/19 چهارشنبه

رئیس‌کل دادگستری استان البرز مطرح کرد:

آثار مثبت کاهش وقوع جرم در محیط‌های نظامی و انتظامی

رئیس‌کل دادگستری استان البرز به آثار مثبت کاهش وقوع جرم در محیط‌های نظامی و انتظامی اشاره کرد و گفت: با مردم همراه هستیم و باید افرادی که در معرض مستقیم ارتباط با مردم هستند، حریم امن ایجاد کنند.

احمد فاضلیان صبح امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس قضایی سازمان نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان البرز اظهار داشت: پیشگیری از وقوع جرم حرکتی پسندیده است که در سال های اخیر اقدامات خوبی در این زمینه توسط دستگاه قضا انجام شده است.
وی افزود: در پس پیشگیری برای مقابله با اعمال مجرمانه باید به دنبال راهکار اساسی بود که در این بخش هزینه اقتصادی و غیر اقتصادی را نیز باید پذیرفت.
این مقام قضایی، فقر را ریشه بسیاری از جرایم دانست و تصریح کرد: مشکلات اقتصادی متاسفانه اقشار آسیب پذیر جامعه را درگیر خود کرده و باید در این زمینه، ریشه ای به دنبال راهکار مناسب باشیم.
فاضلیانبا بیان اینکه خوشبختانه در حوزه جرایم نیروهای مسلح شاهد کاهش جرایم به واسطه اقدامات پیشگیرانه هستیم، افزود: انتظار داریم که نیروهای مسلح به واسطه ارتباط مستقیمی که با مردم دارند در بکارگیری امور پیشگیرانه بیشتر توجه کنند.

این مقام قضایی به آثار مثبت کاهش وقوع جرم در محیط‌های نظامی و انتظامی اشاره کرد و ادامه داد: با مردم همراه هستیم و باید افرادی که در معرض مستقیم ارتباط با مردم هستند، حریم امن ایجاد کنند.

رئیس کل دادگستری استان البرز با تأکید بر اینکه باید جذب نیرو در نیروهای مسلح با دقت باشد، اظهار داشت: افراد جذب شده باید توانمندی لازم را برای انجام مأموریت‌های محوله داشته باشند و نخبه‌گزینی شود.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتدار نیروهای مسلح تأکید کرد: مهم ترین اهداف سازمان قضایی نیروهای مسلح حفظ اقتدار نیروهای مسلح است که در محیطی قانونمند همه را به اجرای قانون ملزم کرده تا نظم و آگاهی در آن نهادینه شود.

رئیس کل دادگستری استان البرز در پایان خاطر نشان کرد: بحث قانون و قانونمندی در دستگاه قضایی نیازمند توانمندی و دقت نظر بسیار بالا است و امیدواریم افراد منتصب در مجموعه‌های مرتبط، کارآمد و کاربلد باشند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما