1397/3/22 سه‌شنبه

رئیس سازمان قضایی استان اردبیل خبر داد:

برخورد قاطع و بدون اغماض با جرایم مرتبط با قاچاق

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان اردبیل فعالیت های این سازمان را در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و جرایم مرتبط با آن تشریح کرد.

کریم نوروزی اظهار داشت: به جهت ارتباط مرز، مرزبانان و مرز نشینان با پدیده شوم قاچاق کالا و بررسی نحوه برخورد مرزبانان با این پدیده، در اولین روزهای آغازین خدمت در این استان که آبان 1395 بود به اتفاق دادستان نظامی در مرز حضور یافتیم و از نزدیک تک تک پاسگاه های مرزی را بازدید و اوضاع حاکم بر این مناطق را بررسی کردیم.
وی افزود: در این بازدید، نقاط آسیب پذیر را به فرماندهان متذکر شدیم و جلسات آگاه سازی نیز به طور مستمر برگزار شده است.
نوروزی برخورد قاطع و بدون اغماض با جرایم مرتبط با قاچاق را از مهمترین اقدامات سازمان قضایی استان در حوزه مبارزه با قاچاق کالا برشمرد و افزود: کوچکترین اغماض در برخورد با قاچاقچیان و کوتاهی در مبارزه با این پدیده شوم، خیانت به نظام، شهدا و انقلاب تلقی می شود.
این مقام قضایی در ادامه، در رابطه با گام‌هایی که نیروهای مسلح باید در این زمینه بردارند، گفت: عمده مسئولیت مبارزه با قاچاق کالا متوجه نیروهای مسلح خصوصا مرزبانان است و به لحاظ تجربیات 11 ساله ام در دادستانی نظامی استان مرزی، بی پرده عرض می کنم که نیروهای مسلح باید مطیع فرمانده معظم کل قوا و قانون باشند نه مقامات سیاسی.
 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو اخبار

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان قضائی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران می باشد

Guest (portalguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما